Slevy a novinky emailem
Nevyplňujte toto pole:

Facebook

 

Ashleigh & Burwood Aromalampa MOONLIGHT s ručně skládanou stříbrnou mozaikou

 
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení (4x)

Stříbrná mozaika vytváří oslnivý efekt rozbitého zrcadla. Aromalampa MOONLIGHT se v kombinaci s vaší oblíbenou vůní stane jasnou hvězdou na noční obloze, která provoní váš byt. Měkké světlo hořící svíčky zároveň navodí hřejivou atmosféru vašeho domova.

Kód produktu AB_MBCLA_643
Výrobce Ashleigh & Burwood
Kategorie Aroma lampy
Dostupnost Na dotaz
 
Cena 590 Kč
 
   
 
 
 
 
Tato malá lampa byla ručně vyrobena z drobných kousků oslňující stříbrné zrcadlové mozaiky, čímž byl vytvořen ohromující zrcadlový efekt. Ve vašem interiéru vytvoří neuvěřitelnou záři, připomínající třpyt hvězd na noční obloze.
 
Vonné vosky do aromalampy naleznete zde:
Vonné oleje do aromalampy naleznete zde:
 
Věděli jste, že vůně mají zásadní vliv na vaši psychiku? Čichové vjemy ovlivňují vnímání prostředí kolem vás a s tím i vaše nálady. Nepříjemné aroma signalizuje nebezpečí, a proto vás vnitřně zneklidňuje. Naopak pozitivní vůně dokážou uklidnit a navodit pohodovou, hřejivou atmosféru domova. 
• Stačí nakapat pár kapek vonného oleje do vody a během chvilky se ocitnete ve voňavém ráji
• Aromalampa funguje na principu odpařování esenciálních olejů nebo jejich směsí, které provoní váš interiér na několik hodin
• Spojení aromaterapie a vašeho oblíbeného oleje vám vykouzlí uvolňující, hřejivou atmosféru vašeho domova, která bude ještě umocněna příjemnými pocitovými vjemy z pohledu na plápolající svíčku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 

Související produkty

Podobné produkty