Slevy a novinky emailem
Nevyplňujte toto pole:

Facebook
 

Ulster Weavers Strawberry Porcelánová konvice na čaj 1,5 l

 
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení (0x)

Porcelánová konvice na čaj Strawberry je součástí kolekce Strawberry anglické značky Ulster Weavers.

Kód produktu 8SBR66
Výrobce Ulster Weavers
Kategorie Čajníky
Dostupnost 5-7 pracovních dnů
 
Cena 1 249 Kč
 
   
 
 
 

Porcelánová konvice na čaj Strawberry pro šest osob. Vhodným doplňkem vašeho stolu či kuchyně nebo nápaditým dárkem může být právě tato porcelánová konvice na čaj. Konvice anglické značky Ulster Weavers lze snadno kombinovat s jinými výrobky téže kolekce.

Rozměry jsou 23,5x16,5 cm.

Krásná kolekce z Královské botanické zahrady v Kew s čerstvým ovocným designem. Kolekce Strawberry Fayre vystihuje podstatu venkovské elegance a klasické anglické nostalgie. Ilustrace jahod a květů je jemně protkána přes tento porcelán, překypující bujnou vegetací a bohatou červenou barvou. Motiv připomíná tradiční anglické léto se zralými jahodami na tržištích při teplých letních dnech. Tento půvabný čajový set obsahuje jemný porcelánový hrnek s kovovým sítkem na sypaný čaj a podložkou na odložení sítka. Kolekce Strawberry Fayre je krásnou sbírkou kvality s oficiálním Royal Botanic Gardens Kew puncem.

Výzdoba Strawberry Fayre je převzata z barevného rytiny Giorgio Angiolinim z RACCOLTA di Fiori Frutti ed Agrumi Antonia Targioni Tozzetti (1785-1856), která byla zveřejněna ve Florencii v roce 1825. Královská botanická zahrada v Kew je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Zaštiťuje mnoho projektů, které mají zachránit rostliny před vyhynutím a uchovat je před ohrožením, což pomáhá chránit náš rostlinný život pro budoucnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 

Související produkty