Slevy a novinky emailem
Nevyplňujte toto pole:

Facebook
 

Creative Tops Porcelánový hrnek Strawberry Fayre, 230 ml

 
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení (0x)

Porcelánový hrnek Strawberry Fayre je součástí kolekce Strawberry Fayre anglické značky Creative Tops.

Kód produktu 5174667
Výrobce Creative Tops
Kategorie Hrnky a šálky
Dostupnost 3 dny
 
Cena 139 Kč
 
   
 
 
 

Porcelánový hrnek Strawberry Fayre na kávu nebo čaj s motivem lesních jahod. Hrnek anglické značky Creative Tops je vhodný do myčky nádobí i do mikrovlnné trouby. Tímto hrnkem z kolekce Strawberry Fayre potěšíte své okolí jako hezkým dárkem.

Objem 230 ml.

Krásná kolekce z Královské botanické zahrady v Kew s čerstvým ovocným designem. Kolekce Strawberry Fayre vystihuje podstatu venkovské elegance a klasické anglické nostalgie. Ilustrace jahod a květů je jemně protkána přes tento porcelán, překypující bujnou vegetací a bohatou červenou barvou. Motiv připomíná tradiční anglické léto se zralými jahodami na tržištích při teplých letních dnech. Tento půvabný čajový set obsahuje jemný porcelánový hrnek s kovovým sítkem na sypaný čaj a podložkou na odložení sítka. Kolekce Strawberry Fayre je krásnou sbírkou kvality s oficiálním Royal Botanic Gardens Kew puncem.

Výzdoba Strawberry Fayre je převzata z barevného rytiny Giorgio Angiolinim z RACCOLTA di Fiori Frutti ed Agrumi Antonia Targioni Tozzetti (1785-1856), která byla zveřejněna ve Florencii v roce 1825. Královská botanická zahrada v Kew je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Zaštiťuje mnoho projektů, které mají zachránit rostliny před vyhynutím a uchovat je před ohrožením, což pomáhá chránit náš rostlinný život pro budoucnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 

Související produkty