Slevy a novinky emailem
Nevyplňujte toto pole:

Facebook
 

Creative Tops Strawberry Fayre Porcelánový hrnek s podšálkem, 200 ml

 
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení (0x)

Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj z kvalitního anglického porcelánu. K dispozici jsou i další výrobky téže kolekce k doplnění celého servisu. Porcelánový šálek s podšálkem je vhodný do myčky nádobí i mikrovlnné trouby.

Kód produktu 5174668
Výrobce Creative Tops
Kategorie Hrnky a šálky
Dostupnost 3 dny
 
Cena 449 Kč
 
   
 
 
 

Krásná kolekce z Královské botanické zahrady v Kew s čerstvým ovocným designem. Kolekce Strawberry Fayre vystihuje podstatu venkovské elegance a klasické anglické nostalgie. Ilustrace jahod a květů je jemně protkána přes tento porcelán, překypující bujnou vegetací a bohatou červenou barvou. Motiv připomíná tradiční anglické léto se zralými jahodami na tržištích při teplých letních dnech.

Tento půvabný čajový set obsahuje jemný porcelánový hrnek s kovovým sítkem na sypaný čaj a podložkou na odložení sítka. Kolekce Strawberry Fayre je krásnou sbírkou kvality s oficiálním Royal Botanic Gardens Kew puncem.

Výzdoba Strawberry Fayre je převzata z barevného rytiny Giorgio Angiolinim z RACCOLTA di Fiori Frutti ed Agrumi Antonia Targioni Tozzetti (1785-1856), která byla zveřejněna ve Florencii v roce 1825. Královská botanická zahrada v Kew je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Zaštiťuje mnoho projektů, které mají zachránit rostliny před vyhynutím a uchovat je před ohrožením, což pomáhá chránit náš rostlinný život pro budoucnost.

Anglický porcelán

Rozměry: 15 x 6 cm, objem 200 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 

Související produkty