Slevy a novinky emailem
Nevyplňujte toto pole:

Facebook
 

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa WOODLAND s vůní JASMINE & TUBEROSE 250 ml

 
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení (0x)

Dárkové balení katalytické lampy WOODLAND s ručně skládanou metalickou mozaikou připomínající koberec utkaný z podzimního listí a žensky jemné esence jasmínu a tuberózy, která provoní váš byt příjemnými květinovými tóny jasmínu a romantickými tóny růže.

Kód produktu AB_PFL705T
Výrobce Ashleigh & Burwood
Kategorie Katalytické lampy
Dostupnost 14 dnů
 
Cena 1 200 Kč
 
   
 
 
 

Katalytická lampa WOODLAND vyčistí a provoní váš byt. Metalické odlesky černé a hnědé ručně skládané mozaiky vám připomenou koberec utkaný z podzimního listí, který skrze ojíněné listoví zachytává sluneční paprsky a odráží je zpět do majestátného lesa.

JASMINE & TUBEROSE - do této květinové vůně jsou namíchány typicky ženské, romantické, výrazné květinové tóny jasmínu, tuberózy, ylangu ylangu a květů pomeranče s hřebíčkem. Příměs jemného mošusu, květů fialek a jasných tónů růže jí dodává sladkost a povznášivou lehkost.

Katalytické lampy společnosti Ashleigh & Burwood jsou jedinečným stylovým doplňkem, které potěší vaše oko a pohladí duši.

• Čistí a dezinfikují vzduch - výsledky testů dokazují 99% úmrtnost roztočů, bakterií i plísňových spor
• Okamžitě likvidují nepříjemné pachy a na několik hodin provoní váš interiér
• Jsou překrásným ozdobným bytovým doplňkem, který přemění váš domov na oázu klidu a pohody

Jak funguje katalytická lampa?

Tajemství katalytických lamp je založeno na principu katalytické reakce – hoření bez plamene. Tento způsob spalování je mnohem bezpečnější než například hoření vonné svíčky. Katalytickou lampu můžete nechat bez dozoru a nemusíte se obávat hořícího ubrusu.
• Do 30 minut od zahájení tohoto procesu dochází v místnosti ke zničení jakýchkoli nepříjemných pachů včetně cigaretového kouře, nežádoucích odérů vzniklých při vaření i nemilým aroma domácích mazlíčků
• Na rozdíl od běžných osvěžovačů vzduchu, které zápach pouze maskují, katalytická lampa molekuly pachů ničí

Kam se hodí katalytická lampa?

• Vstupních prostory provoněné jemnými vůněmi naladí vaše hosty na nezapomenutelné posezení u vás doma
• Máte-li propojený obývací prostor s kuchyní a nelíbí se vám kuchyňské páry linoucí se do vašeho obývacího pokoje, jsou ideální elegantní květinové či zemité vůně, které po nedělním obědě zničí pach smažených řízků a vykouzlí příjemnou domácí atmosféru
• Uklidňující a antidepresivní květinové vůně jako je levandule, meduňka či bavlna vás pohladí, pomohou vám odhodit starosti všedního dne a z vaší ložnice vytvoří oázu klidu a sladkého spánku

Čistota a vůně na prvním místě

Již v 19. století se katalytické používaly k dezinfikaci vzduchu v nemocnicích. V současné době se nabízí jejich využití v privátních lékařských zařízeních, hotelích či wellness centrech, kde se pohybuje spousta návštěvníků. Vhodně zvolený interiérový parfém prostor nejen vyčistí, ale hlavně mu dodá jedinečnou charakteristickou atmosféru. 
• Věděli jste, že zatímco 95 % informací získaných zrakem do roka zapomeneme, u čichové paměti se nám vytratí jen 20 %?
Vstupních haly a recepce utvářejí důležitý první dojem, který lze podpořit příjemnou vůní a umocnit tak prožitek z daného místa. Je zároveň prokázané, že svěží povzbudivé aroma zvýší vaši pracovní aktivitu, proto jsou katalytické vhodné do pracoven, kanceláří, zasedacích místností, kde se konají dlouhá, unavující jednání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 

Související produkty

Podobné produkty