Slevy a novinky emailem
Nevyplňujte toto pole:

Facebook

 

Ashleigh & Burwood Náplně do katalytických lamp WHITE TEA, SEA BREEZE a FRESH LINEN (svěží vůně) 3x180ml

 
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení (1x)

Dárkové balení náplní do katalytických lamp se svěžími vůněmi bílého čaje, mořského vánku a čistého prádla vám udělá nejen radost, ale i vykouzlí příjemnou atmosféru vašeho domova

Kód produktu AB_PFLS1041
Výrobce Ashleigh & Burwood
Kategorie Vonné oleje
Dostupnost Na dotaz
 
Cena 550 Kč
 
   
 
 
 
 
Balení obsahuje
3x180ml vůně do katalytické lampy
 
White Tea
Překrásně čerstvá aromatická kombinace vůní citrusů a bergamotu s jemnou příměsí jasmínu. Vůně je obohacena sladkými fialkami a santalovým dřevem.
 
Sea Breeze
Přeneste si osvěžující pocit mořského vzduchu do vašeho domova s konejšivou, svěží a čistou vůní SEA BREEZE. Teplé citrusové tóny, které se báječně snoubí s pikantním nádechem máty, květy tařice a plumérie, vás příjemně ochladí jako mořský vánek.
 
Fresh Linen
Lehké, vzdušné a krásně čisté. Tato nádherně svěží a povznášející vůně evokuje jemnou vůni čerstvého prádla vlajícího na čerstvém vánku. Jemné tóny aloe, levandule a citrusu vytvořily nostalgickou kytici připravenou přeměnit každý dům na domov.

180 ml náplň do katalytické lampy vydrží na cca 8 hodin použití ve velké lampě (díky menšímu povrchu kamínku vydrží o 20–25 % déle v malé lampě).

Katalytická lampa nabízí neuvěřitelně rychlý a účinný způsob jak provonět váš domov, není tedy nutné lampu používat po dlouhou dobu. Pro optimální provonění interiéru doporučujeme používat lampu asi 20–25 minut pro průměrně velký pokoj o 20m2 (přibližně 1 minutu na m3 obytného prostoru).

Vůně ve skutečnosti přetrvává ve vzduchu po dobu několika hodin poté, co knot uhasíte zhášecím víčkem. Častějším používání docílíte rychlejšího spotřebování voňavé náplně do katalytické lampy.

 
Více informací o katalytických lampách zde:
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 

Související produkty

Podobné produkty