Slevy a novinky emailem
Nevyplňujte toto pole:

Facebook

 

Bridgewater Candle Company Vonná svíčka v plechové dóze Kiss in the rain (polibek v dešti), 100 hodin, 9x9x9 cm

 
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení (1x)

Vonná svíčka v plechové dóze designu Paint The Town je součástí kolekce Kiss In The Rain oblíbené značky Bridgewater Candles.

Kód produktu PAINT-THE-TOWN-KR
Výrobce Bridgewater Candle Company
Kategorie Vonné svíčky
Dostupnost 3 dny
 
Cena 549 Kč
 
   
 
 
 

Obsahuje všechny tóny pohádkové romantiky. Polibek v dešti zachycuje nepopiratelně magický moment. Vášnivá mlha černého rybízu, malin a jahod se rozptyluje do květinové měkké růže a fialky. Jemně propletená vůně spolu s vanilkou, lesem, ambrou a pižmem v této vonné směsi je opravdu nezapomenutelným zážitkem ve vonné svíčce v plechové dóze s motivem designu Paint The Town ve vůni Kiss In The Rain.

Vonná svíčka vyhoří zcela rovnoměrně tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Vrchní vrstva vosku je úplně rozpuštěná a tak se vůně rozvine do svého maxima. Vonná svíčka je pěkným dárkem, ale i zajímavým bytovým doplňkem a příjemně provoní i velké prostory.

Vyrobeno z nejkvalitnějších surovin, ze sojového vosku. Každý knot se musí zastřihávat na 3 mm.

Objem 11 oz, doba hoření 100 hodin.

Bridgewater Candle Company se účastní kampaně “Kup svíčku,nakrm dítě”. Z každé zakoupené svíčky posílá Bridgewater část výtěžku nadaci Rice Bowls, která za tuto částku zajistí 3 jídla sirotkům z rozvojových zemí, nebo zemí postižených katastrofou.

Další výrobky z řady Kiss in the rain

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 

Související produkty