Ashleigh & Burwood Difuzér ORIENTAL SPICE (orientální koření) THE SCENTED HOME 150 ml

Kód: AB_SHDIF035
1 hodnocení
530 Kč 438 Kč bez DPH
Skladem

Svůdná vůně difuzéru Oriental spice je inspirovaná orientálním nábojem, který prostoupí vaším interiérem svou delikátností. Směs hřejivého badyánu, muškátového oříšku a skořice, která je vyvážená pikantností hřebíčku a bílého zázvoru, vás obklopí vzrušivou atmosférou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje skleněnou vázu s vonnou esencí (150 ml), která je pečlivě uschovaná uvnitř dekorativní krabičky společně s balením 12 bambusových tyčinek.

Návod na použití aroma difuzéru:

Krok 1. – Vložte tyčinky, které jsou součástí balení do lahvičky s náplní a nechejte je absorbovat esenciální olej.
Krok 2. – Otočte tyčinky tak aby strana, která nasákla byla nahoře a suchá strana směrovala k lahvičce aroma difuzéru.
Krok 3. – Vložte suchou část tyčinek do lahvičky aroma difuzéru.
Krok 4. – Nechejte aroma difuzérem provonět váš prostor vzlínáním esenciálních olejů skrze tyčinky.
Krok 5. – Po určité době a podle vaší potřeby znovu provonět prostor, opakujte kroky 2. – 4.

Umístění difuzéru

Difuzéry je třeba umístit na místo, kde neustále cirkuluje vzduch. Pokud je umístíte, kde se vzduch nepohybuje, bude účel difuzéru bez efektu. Doporučujeme vzít svíčku a podle plamenu najít místo, kde vzduch cirkuluje nejvíce. Na tomto místě bude aroma difuzér fungovat účinně. Pokud je větrání intenzivní anebo se difuzér umístí přímo do průvanu, může docházet k nadměrné spotřebě náplně. Pokuste se proto najít kompromis a najít místo, kde je cirkulace vzduchu optimální pro vonný efekt ale ne příliš vysoká kvůli nadměrné spotřebě náplně.

Jak vybrat objem aroma difuzéru

Do koupelen a na toalety vždy vybírejte menší difuzéry objemu kolem 100 ml. Pro obývací pokoje, ložnice a další místnosti doporučujeme zvolit difuzéry objemu kolem 500 ml. Do společenských sálů, hal a místností nad 40 metrů čtverečních lze použít větší objem.

Méně tyčinek znamená méně vůně

Intenzitu uvolňování vůně lze u aroma difuzérů ovlivníte množstvím vložených tyčinek. V malých prostorách jako jsou koupelny použijte méně tyčinek, doporučujeme použít 4 tyčinky. Pokud v malých prostorách použijete všechny tyčinky může být intenzita vůně příliš velká. Pokud použijete všechny tyčinky může být spotřeba náplně vyšší.

Více o aroma difuzérech zde:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: