Ashleigh & Burwood Sonický aromadifuzér APOLLO 120 ml

Kód: AB_AMORA-APOLLO
Neohodnoceno
2 900 Kč 2 397 Kč bez DPH
Skladem

Sonický aromadifuzér APOLLO vám poskytne smyslovou stimulaci prostřednictvím chromoterapie (terapie pomocí světla) a aromaterapie (terapie pomocí vůní). Vestavěné reproduktory, které je možné ovládat pomocí Bluetooth, navíc umocní váš smyslový prožitek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sonický aromadifuzér APOLLO vám poskytne smyslovou stimulaci prostřednictvím chromoterapie (terapie pomocí světla) a aromaterapie (terapie pomocí vůní). Vestavěné reproduktory, které je možné ovládat pomocí Bluetooth, navíc umocní váš smyslový prožitek.

Zvuk. Obraz. Vůně. Nové sonické aromadifuzéry přinášejí povzbuzení pro vaše smysly.

Užijte si dokonale soběstačný vícesmyslový zážitek z pohodlí domova a ovládejte atmosféru svého domova jediným bezprostředním zmáčknutím tlačítka. 

Představujeme vám sonický difuzér amora™ Scent Hub - Revoluce ve vytváření atmosféry.
amora™Scent Hubs využívají přelomovou technologii nejvyšší kvality, aby stimulovaly vaši mysl i smysly a vytvořily inspirativní a klidnou atmosféru ve vámi zvoleném prostoru. 

amora™ Scent Hubs mění běžnou vodu na jemnou mlhu a funguje tak jako zvlhčovač vzduchu i ionizér. Přidejte do vody pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje a amora™ Scent Hub se stane aroma difuzérem, jenž u vás doma vytvoří atmosféru podle vašeho přání. 

Zážitek pro více smyslů
Vyberte si pro svůj amora™ Scent Hub esenciální oleje, ať už pro jejich aromaterapeutické účinky nebo proto, že jejich vůni zkrátka milujete. Buďte kreativní! Kombinujte oleje a vytvořte si synergickou směs, jež Vám perfektně sedne. 

Regulujte osvětlení podle Vaší nálady: amora™ Scent Hub se svými světelnými modely, které mohou, ale nemusí měnit barvu, přinese do Vašeho obývacího pokoje nebo ložnice svým ambientním osvětlením nový ústřední prvek.

Pro celistvý vícesmyslový zážitek zvolte amora™ Scent Hub, jenž umožňuje přehrávat hudbu dle Vašeho výběru, čímž dále obohacuje nastavenou atmosféru. Nádherné designové řady apollo a harmonia umožňují přehrávat hudbu pomocí vysoce kvalitního reproduktoru se zabudovaným Bluetooth přijímačem, jenž Vám umožní pouštět hudbu či audiosoubory přímo ze smartphonu nebo Vašeho mp3 zařízení.

Technologie
amora™ Scent Hubs využívají ultrasonickou technologii. Malý keramický kotouč na dně nádržky s vodou vibruje na supervysoké frekvenci. Vibrace způsobují, že se voda i esenciální oleje rozkládají do mikročástic, které se do vzduchu rozptylují jako studený mlžný opar bez využití jakéhokoliv tepla. Scent Hub funguje také jako ionizér.

Jaké jsou výhody? 
amora™ Scent Hub je bezpečný, stylový a velice efektivní a příhodný způsob, jak si provonět svůj domov. Síla ultrasonické technologie je využívaná tak, aby Vám přinesla celou řadu výhod. 

Aromaterapie
Aromaterapie využívá terapeutickou sílu přírodní esenciálních olejů za účelem změny a zlepšení nálady. Esenciální oleje amora™ jsou 100% přírodní a čisté a jsou tak ideální součástí Vašeho Scent Hubu, který dává vyniknout jejich pozitivním a blahodárným schopnostem.

Ionizace
amora™ Scent Hubs generují negativní ionty a vypouštějí je do vzduchu. Tam se ionty střetávají s mikročásticemi prachu nebo kouře a nabíjejí je. Takto nabité částice se navzájem přitahují, což je seskupuje dohromady. Skupiny částic jsou pak natolik těžké, že padají na zem a vzduch u Vás doma je potom o to čistější.

Zvlhčování vzduchu
Jemná mlha, kterou amora™ Scent Hubs vytváří, má zvlhčující efekt a zvyšuje hladinu vlhkosti ve vzduchu rozptýlených částic. To je užitečné proti negativním účinkům centrálně vytápěných domovů, jejichž problémem může být vysušený vzduch. 

Světlo podle nálady
Ponořte se do stavu blažené relaxace pomocí měkkého světla, které Scent Hub podle Vaší nálady vydává. Podle modelu můžete barvy měnit nebo zůstat u jediného odstínu v různé intenzitě jasu (neptune). 

Pohodlí a bezpečnost
Stačí stisknout tlačítko a můžete (u modelů apollo a harmonia) ovládat vůni, světlo i hudbu, abyste za malý okamžik docílili té správné atmosféry.
amora™ Scent Hubs jsou efektivní a úsporné, mají nízkou spotřebu energie a disponují vestavěnou pojistkou, která Scent Hub sama automaticky vypne po uplynutí optimální doby pro bezpečné a efektivní užití.

 ,,Smyslová pomůcka " pro školy při výuce smyslových vjemů. 

Jak používat Scent Hub

Každý model amora™ Scent Hubs se v jednotlivých prvcích liší, ale celá modelová řada je vyrobena tak, aby byla jednoduchá k užití a vydávala světlo a vůni po jediném stisku tlačítka. 

Dostupná je celá řada amora™ esenciálních olejů.

Návod k použití:

Libovolně ovládejte zařízení pomocí tlačítek na jednotce / dálkovém ovladači
Odeberte poklop(y) a nalijte vodu do nádržky 
Přidejte pár kapek esenciálního oleje a vraťte poklop(y) na správné místo
Připojte do zásuvky


Poznámka: Před použitím si prosím přečtěte návod k použití pro Váš konkrétní model. 
Pro optimální výkon Scent Hubu doporučujeme, především v oblastech s tvrdou vodou, využívat deionizovanou a demineralizovanou vodu. 

Seznamte se s naší kolekcí Scent Hubs

amora™ Scent Hubs kombinují moderní materiály s přírodními a tradičními – například environmentálně šetrné dřevo z gumovníku (flora) nebo ručně vyráběné skleněné detaily (calliope, terra). Vzniká tak jedinečná elegantní kolekce v duchu posledních trendů. 
amora™ Scent Hubs nabízejí všechny funkce, které potřebujete, v designové podobě, která sedne Vašemu vlastnímu vkusu.

Obsah nádobky: 120 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: