ČLÁNKY nejen o Kosmetice

Milujete parfémy? Víte, že Váš parfém o Vás prozradí více, než Váš rukopis? A proč stejný parfém voní na každém jinak ? Přečtěte si pár zajímavostí o parfémech, které jste možná nevěděli: 

Více informací zde:

Arganový olej - jeden z nevzácnějších a nejdražších olejů na světě

Řadí mezi nejvzácnější a nejdražší oleje na světě, proto se nazývá MAROCKÝM či TEKUTÝM ZLATEM. Olej je panenský, 100% čistý a lisovaný za studena. Vyrábí se z plodů pouštního stromu ARGANIA SPINOSA, který se nachází pouze v jihozápadním Maroku. Tyto plody jsou pak marockými ženami tradičním postupem pracně vytloukány na kamenech a následně prodány farmaceutickým a kosmetickým firmám. Stromy Arganie jsou ohrožené a chráněné UNESCO.

Více zde:

Revoluce v kosmetice: objevte i vy sílu šnečí kosmetiky!

Trend současné moderní doby je zřejmý: každý z nás chce vypadat dokonale, svěže a mladě. Na to reagují výrobci kosmetických přípravků a snaží se tuto specifickou poptávku uspokojit. Je nutno přiznat, že se jim to skutečně podařilo – a to právě tvorům, které známe všichni. K vytvoření super účinné kosmetiky přivedli vědce „obyčejní“ šneci! Jak můžete šnečí kosmetiku využít ve svůj prospěch i vy?

Více zde

 

Nemáte dost peněz na originální parfém? Vyzkoušejte alternativy!

Jestliže chcete zvýraznit vaši krásu a zapůsobit na vaše okolí příjemně, určitě nemůžete zapomínat na vůni. Vůně dokáže zvýraznit vaši osobnost. Asi i vy víte, že nejkrásněji voní kvalitní parfémy světových značek a současně vás trápí fakt, že jejich cena je nehorázně vysoká. Už se trápit nemusíte: máme pro vás úžasnou zprávu – představujeme vám alternativní parfémy! Rozdíl od originálu nepoznáte!

Více zde

Vonné aroma difuzéry - bytové parfémy

Aroma difuzéry fungují na bázi odpařování - jsou statickým osvěžovačem vzduchu. Po otevření lahvičky do ní vložíte bambusové tyčinky, které jsou součástí balení. Čím větší počet tyčinek do lahvičky ponoříte, tím silněji bude vonná esence cítit ve vašem interiéru.

více zde

Pleťové masky s extraktem šnečího slizu jsou novým kosmetickým hitem

Novinkou na trhu se staly kosmetické přípravky, které obsahují šnečí extrakty.Tento ,,trhák“ objevil chilský lékař Fernardo Bascunan, který ze šnečích extraktů vyrobil pleťovou vodu a regenerační krém. O výrobky byl obrovský zájem a jejich prodej se začal rozšiřovat.

Více zde

Přípravky z Mrtvého moře pro krásu i zdraví

Jedinečný vliv Mrtvého moře na zdraví a krásu souvisí s jeho unikátním chemickým složením. Je bohaté na minerály a obsahuje jedinečnou kombinaci různých solí. Díky těmto vlastnostem mohou přírodní přípravky z Mrtvého moře velmi účinně léčit řadu kožních problémů nebo předcházet jejich vzniku.

Více: zde

Připravte vaši pokožku na zimu !!!

Seznamte se  s tipy pro přípravu pleti na zimu a o nutnosti chránit pokožku před škodlivým UV zářením i v jiných ročních obdobích, než je léto.

Zima přináší pleti nástrahy, které bychom určitě neměli podceňovat a právě podzim je tím nejlepším obdobím, jak se na tyto problémy předem připravit. Pokud o pokožku budete správně pečovat, suchý zimní vzduch v kombinaci s přechody z přetopených místností do mrazu a ostrým větrem na ní nezanechají žádné neblahé důsledky.
 

Více ZDE

Pigmentové skvrny a přidávají ženě vizuálně deset až patnáct let věku

Po létě bývá naše pokožka suchá, dehydrovaná, skvrnitá nebo šupinatá a čím jsme starší, tím se stav pokožky zhoršuje a skrvny se objevují i na těle. Tvorba flíčků je vedle vrásek dalším znakem stárnutí. Tyto pigmentové skrvny, vznikají především díky působení UV záření, proto je nutné pokožku chránit kvalitními kosmetickými přípravky.

Více ZDE

Gynekologické problémy a jak na ně

Proč můžeme onemocnět vaginálním onemocněním, co jej způsobuje a  jak se proti němu bránit.Zánětlivé vaginální onemocnění postihne v průměru každou třetí ženu. Záněty jsou spojeny s nepříjemným výtokem, který může být doprovázen také pálením a svěděním.

Více ZDE

STOP BOTOXU! Vyzkoušejte revoluční kosmetickou řadu Mincer Botoliftx!!!

Která z nás by nechtěla oddálit nebo ideálně zastavit proces stárnutí. Pro krásu a věčné mládí jsme dokonce ochotné si do těla dobrovolně nechat aplikovat jeden z nejúčinnějších jedů – botoluxin (klobásový jed), nazývaný komerčně  BOTOX. Více ZDE

 

O pleťových maskách

Věděli jste, že možná právě pleťová maska byla tajnou zbraní, která pomohla jisté ženě vybudovat svou říši od Afriky až po Evropu? Bavíme se zde o královně Kleopatře, která je známá také jako jedna z prvních znalkyň kosmetiky. Jak jistě víte, byla proslulá svou krásou, a proto si ji lidé pamatují spíše jako půvabnou ženu s výjimečnou schopností svádět muže, než jako politicky zdatnou vládkyni Egypta. Zdokonalila způsob jak zachovat svou pleť svěží a přirozeně krásnou, což jí vyneslo vysokou popularitu. Věděla, že pravidelné používání pleťové masky obsahující mléko,med a chleba pomáhá vyživovat její pleť a celkově jí přinášet zdravější vzhled. Více ZDE

Revoluční kosmetická novinka 3D maska

Revoluční buničitá maska, která perfektně přilne k obličeji a pokryje i často opomíjenou oblast krku. Vyzkoušejte tuto jedinečnou kosmetickou novinku ! Rozjasňující 3D maska pro obnovu buněk Purederm je vyrobena z unikátního trojrozměrného materiálu, jehož předností je dokonalé přilnutí k obličeji a k pokrytí oblastí, které běžná plochá maska pokrýt nemůže : obličejové jemné mimické linie, okraje čelisti a oblasti šíje. Více ZDE

Hydrogelová maska - kosmetická vychytávka

Úžasný lifting pro pleť do 30 minut !!!  Mějte vždy doma jednu v zásobě , nikdy nevíte, kdy se Vám bude hodit . V našem Salóně si můžete vybrat ze 6 druhů hydrogelových masek značek PUREDERM a SKINLITE. Tyto masky  přinášejí  pleti „vlhkostní bombu“ provázenou pěsticími látkami, které ji zklidní, vyhladí a ochrání před podrážděním. Jsou obohaceny o vysoce zvláčňující ingredience, jako jsou ADENOSIN, výtažky ze zeleného čaje a kaviáru, BETAGLUCAN a vitamíny A a E. Více ZDE

Otazníky kolem pleti

Staráte se o svou pleť? Teď nemyslím dokonalé nalíčení, i když i to je samozřejmě pro vaši profesi důležité. Pečujete o svou pleť? Dopřáváte jí to, co opravdu potřebuje? Prohlédnete si ji před tím, než na ni nakreslíte nějaký ten „obličej“? Vaše profese patří mezi psychicky velice náročné a stresující. Pracujete často ve velmi suchém prostředí, a to přispívá k tomu, že stále větší procento z vás má pleť suchou a citlivou.Více ZDE

Růžový olej

Domovem růží, z nichž se získává růžový olej, je jihozápadní Asie, kde se po staletí pěstovaly jako okrasné rostliny. K industriálním účelům se začaly využívat až v 9. století v Egyptě a Indii a první růžový olej byl pomocí dvojité destilace získán nejspíše v 16. století v Persii, která se stala jeho prvním vývozcem. V 18. století se tato speciální odrůda růží spolu s postupem k destilaci dostala přes Turecko do Evropy – na Balkánský poloostrov. 70% produkce růžového oleje nyní pochází z Bulharska, kde se pěstuje ve 120 kilometrů dlouhém údolí ve středu země známém jako Růžové údolí. Více ZDE

 Co je katalytická lampa?

Katalytické lampy pocházejí z roku 1898, kdy francouzský lékárník vytvořil katalytický spalovací systém k dezinfikaci vzduchu v nemocnicích. Původní modely byly vyrobeny ze skla nebo z křišťálu a fungovaly na stejné bázi jako dnes - rozptylu katalytickým spalováním. Více zde