Luxusní aromadifuzéry, bytové vůně a parfémy

difuzer2

Potřebné informace o aroma difuzérech 

Po otevření lahvičky do ní vložíte bambusové tyčinky, které jsou součástí balení. Čím větší počet tyčinek do lahvičky ponoříte, tím silněji bude vonná esence cítit ve vašem interiéru. Intenzitu můžete zvýšit ještě tím, že cca 1 x týdně vyjmete z difuzéru tyčinky, otočíte je namočenou částí vzhůru a do tekutiny ponoříte tu část, která je suchá a byla ve vzduchu. Všeobecně však platí, že aroma difuzéry jsou určeny pouze pro malé prostory, jako jsou koupelny, toalety, malé vstupní haly či pracovny. Pokud svůj aroma difuzér umístíte do většího prostoru, pak budete velmi zklamáni nebo musíte do těchto prostorů vložit více difuzérů.

Složení vonných aromadifuzérů

V lahvičkách, které u nás zakoupíte s vybranou vůní, je směs přírodních aroma olejů a jejich konzervantů. Konzervanty jsou nezbytnou součástí všech aroma difuzérů, které se na trhu prodávají. Bez nich by se totiž přírodní aroma oleje obsažené v difuzéru po jeho otevření velmi rychle zkazili stejně tak, jako se zkazí ovoce, když jej necháte ležet volně na vzduchu. A pokud mají difuzéry vydržet ve vašem interiéru několik měsíců, tak jak jejich výrobci uvádějí, bez konzervantů se aroma difuzér neobejde. Můžeme Vás však ujistit, že všechny námi prodávané výrobky podléhají velmi přísným testům, a jsou zcela nezávadné. Nevěřte tedy žádnému prodejci, že zrovna ten jeho aroma difuzér je čistě pouze přírodní esencí, s ohledem na zákony přírody je to nesmysl.

Rady a doporučení při používání aroma difuzérů

Pokud používáte aroma difuzér v malém prostoru, můžete jeho intenzitu ovlivňovat počtem tyčinek, které do něj vložíte. Čím více tyčinek, tím silnější aroma.

S difuzérem zacházejte opatrně, při ukápnutí roztoku náplně by jste mohli poničit nábytek. Proto je lepší difuzéry nepokládat přímo na nábytek, ale na nějakou další nepropustnou podložku.

Nestavte aroma difuzér do blízkosti zdi či závěsů, jeho obsah je na bázi oleje a mohl by Vám při doteku bambusových tyčinek udělat na zdi či na závěsu skvrny.

Když difuzér vypotřebujete, bambusové tyčinky vyhoďte. Nikdy je nedávejte do prádla,nebo do skříně mezi šatstvo. Nezapomeňte, že byly po dobu několika měsíců napuštěny olejem a mohly by vám tak vaše oblečení poničit. A navíc, bambusové tyčinky nejsou nezničitelné. A po několika měsíčních by také mohly zahnívat, či plesnivět.

Pokud se rozhodnete objednat si novou vonnou esenci do vašeho difuzéru, nezapomeňte si tedy objednat i nové bambusové tyčinky. Pokud zakoupíte nový difuzér, ten již obsahuje nové tyčinky. Pokud si ale objednáte pouze náplň do difuzéru, pak si také objednejte nové tyčinky. Tyčinky, které jsou používány u námi nabízených difuzérů jsou bambusové.

Tyčinky do difuzérů se odlišují od běžných špejlí v několika parametrech:

Bambusové tyčinky v sobě mají vzduchové mezery, díky kterým vonná náplň/esence vzlíná po tyčince vzhůru. U běžných špejlí tyto vzduchové mezery nejsou, proto difuzér s těmito špejlemi nefunguje.
Bambusové tyčinky lze jen velmi těžko zlomit, jsou velmi ohebné.

Aroma difuzéry přední anglické značky Ashleigh & Burwood můžete v našem eshopu zakoupit zde:

http://www.salondoma.cz/aroma-difuzery/