Fun Factoty Vibrátor ABBY G fialová 18,9 Ø 2,7 - 3,7 cm

Kód: 07406
1 hodnocení
Značka: Fun Factory
1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Volnost bateriového vibrátoru bez obětování síly jeho motoru s Abby G z nové řady Battery+. Zamilujte se do svého G bodu!

Detailní informace

Barva: Fialová
Skladem | 07406
1 490 Kč
1 231 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Vyzkoušejte volnost bateriového vibrátoru bez obětování síly jeho motoru s Abby G z nové řady Battery+. Abby G se může pochlubit nejsilnějším bateriemi poháněným motorem na trhu. Příjemnou výhodou je možnost nabití dobíjecích baterií přímo uvnitř vibrátoru díky vylepšené nabíjecí technologii a Hybrid Kitu. Zcela nová technologie vibrátorů řady Battery+ Vám umožní využít všech výhod bateriových i nabíjecích vibrátorů v jedné hračce.

Něžné vroubkování na těle vibrátoru Abby G je navrženo pro nezapomenutelnou masáž bodu G. Použité technologie jsou navíc navrženy tak, aby vibrátor zůstal stejně silný po celou dobu životnosti baterie. Abby G je vhodná i jako sexy dárek pro noc plnou romantiky a vášně. Nekažte si výjimečnou noc čekáním, než se vibrátor nabije. Abby G můžete díky novému páru baterií použít ihned!

Pro ještě intenzivnější zážitek doporučuje výrobce vibrátor používat s lubrikačním gelem na vodní bázi.

  •  Chytrá technologie umožňuje dobíjení baterií přímo ve vibrátoru
  • Hluboké vibrace
  • Tichý motor
  • 4 stupně intenzity vibrací, 6 vibračních rytmů
  • Výdrž až 1 hodinu na nejvyšší výkon
  • Vodotěsný
  • Vyrobeno z pro tělo nezávadných materiálů
  • 18,9 cm - Ø 2,7 - 3,7 cm, 215 g

Hybrid Kit není součástí balení.

Řada výrobků Fun Factory BATTERY +
FUN FACTORY reprezentuje lákavé erotické hračky, vyrobené z vysoce kvalitních, hypoalergenních materiálů. Jedinečné produkty FUN FACTORY jsou výsledkem
spojení jejich všestranných vlastností, dokonalého designu a především schopnosti přinášet nezapomenutelné zážitky. Tyto produkty neslouží k lékařskému použití.
Součástí řady BATTERY + jsou výrobky ABBY G, DIVA DOLPHIN, DARLING DEVIL, WICKED WINGS a MR. BOSS.
Řada BATTERY + kombinuje dobíjecí a bateriové pomůcky. Pomůcky z řady fungují v základní sadě jako klasické bateriové pomůcky. Vylepšení Hybrid kit, jehož součástí je nabíječka click´n´charge a dobíjecí baterie AAA, ale dává možnost dobíjet baterie přímo uvnitř přístroje a motor má stejnou výdrž po celou dobu užívání stejně jako uplně dobíjecích pomůcek.
NABÍJENÍ
Před prvním použití přístroj plně buď plně nabijte s pomocí baterií a nabíjecího kabelu z řady Hybrid Kit nebo do něj vložte nové baterie AAA.
Vložte dobíjecí baterie ze sady Hybrid Kit do masážního přístroje. Zavřete. Poté připojte nabíjecí kabel. Před připojením napájecího kabelu, zkontrolujte, zdali jsou
nabíjecí magnetické kontakty vašeho přístroje absolutně suché a čisté.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: