Slevy a novinky emailem
Nevyplňujte toto pole:

Facebook

Intimní hygiena je pro ženu důležitá

Zánětlivé vaginální onemocnění postihne v průměru každou třetí ženu. Záněty jsou spojeny s nepříjemným výtokem, který může být doprovázen také pálením a svěděním.

V pochvě se přirozeně vyskytují různé druhy bakterií, které jsou ve vzájemné rovnováze. Hlavním druhem bakterií, které tuto rovnováhu udržují, jsou laktobacily. Pokud dojde ke snížení jejich množství, dochází naopak k přemnožení choroboplodných bakterií a kvasinek, které mohou způsobit zánět a s ním jeho nepříjemné projevy.

Poševní rovnováhu a vznik zánětu ovlivňuje mnoho faktorů, např. vlhké prostředí (bazény, sauna), neprodyšné spodní prádlo a oblečení, strava. Zánět může vzniknout i po prochladnutí, při přehnané nebo naopak nedostatečné intimní hygieně a po souloži, kdy dochází ke změně pH a vnitřního prostředí pochvy.

Intimní gel Mincer je speciálně vyvinut pro intimní hygienu ženy.

Obsahuje jemné mycí  složky a prospěšné složky jakými jsou přírodní rostlinné výtažky   a kyselinu mléčnou, která napomáhá obnovovat přirozenou rovnováhu pH pokožky,d-Panthenol a Allantoin.

Kyselina mléčná má antiseptické, hy­dratační, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Zklidňují podráždění a současně potlačuje množení bakterií. 

Slouží k hygieně intimních partií i celého těla, pokožku zvláčňuje, hydratuje a regeneruje.Neobsahuje mýdlo a ani jiná dráždidla vyvolávající pálení nebo svědění pokožky,je vhodný pro všechny typy pokožky, je speciálně vyvinutý pro extrémně citlivou pokožku.

Používá se ráno a večer k osobní hygieně.

Kosmetická řada Anti Allergique - MINCER- získala řadu ocenění. ZDE.