Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa A GALAXY FAR FAR AWAY 11 x 8 cm

Kód: AB_PFL60P
1 hodnocení
950 Kč 785 Kč bez DPH
Skladem

Lampa Vzdálená galaxie. Galakticky zářivá katalytická lampa A GALAXY FAR FAR AWAY vyčistí a intenzivně provoní vaši domácnost. Směs purpurových, stříbrných, zlatých a červených tónů je inspirovaná zázračnou sílou vesmíru, která stála na prvopočátku stvoření našeho světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Název lampy
A Galaxy Far Far Away Fragrance Lamp
 
Popis lampy
Jakoby tato galaktická přehlídka zářících hvězd byla inspirována vesmírnou silou, která stála na počátku stvoření všeho světa. Tuto nádhernou vesmírnou podívanou umocňuje směs purpurové, stříbřité, žluté a červené. Na lampě je usazena stříbrná korunka detailně propracovaných tvarů.
 
Trychtýř k nalévání vonné esence se nachází pod katalytickou lampou z vnitřní strany, nutno vyjmout plastový obal z krabičky.
 
Materiál
sklo
 
Velikost
12 cm x 6,5 cm
 
Další informace o katalytických lampách zde:

Balení obsahuje katalytickou lampu v černé dárkové krabičce, knot s kamínkem, kovový uzávěr (zhášecí víčko) a dekorativní korunku.

Jak funguje katalytická lampa?

Tajemství katalytických lamp je založeno na principu katalytické reakce – hoření bez plamene. Tento způsob spalování je mnohem bezpečnější než například hoření vonné svíčky. Katalytickou lampu můžete nechat bez dozoru a nemusíte se obávat hořícího ubrusu.

  • Do 30 minut od zahájení katalytického procesu dochází v místnosti ke zničení jakýchkoli nepříjemných pachů včetně cigaretového kouře, nežádoucích odérů vzniklých při vaření i nemilým aroma domácích mazlíčků
  • Na rozdíl od běžných osvěžovačů vzduchu, které zápach pouze maskují, katalytická lampa molekuly pachů ničí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: