Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa ASRAI

Kód: AB_PFL60G
1 hodnocení
1 100 Kč 909 Kč bez DPH
Skladem

Nádherná dekorace a pro čistý vzduch ve vašem domově. Tajuplná katalytická lampa ASRAI snadno vyčistí a intenzivně provoní vaši domácnost. Pozoruhodné odstíny fialové, zelené a modré ručně skládané mozaiky ve vás vyvolávají zázračné pocity plné mystiky a magie a dodají vašemu interiéru punc jedinečnosti.

ASHLEYLOGO3

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lampa inspirovaná anglickými lidovými zvyky. Nevšední barvy mozaiky v odstínech purpurové, zelené a temně modré, jakoby volaly po tajuplných a krásných starodávných legendách a bájích.
 
Trychtýř k nalévání vonné esence se nachází pod katalytickou lampou z vnitřní strany, nutno vyjmout plastový obal z krabičky.
 
Materiál
Sklo
 
Velikost
11 cm x 8 cm
 
Další informace o katalytických lampách zde:

Balení obsahuje katalytickou lampu v černé dárkové krabičce, knot s kamínkem, kovový uzávěr (zhášecí víčko) a dekorativní korunku.

Jak funguje katalytická lampa?

Tajemství katalytických lamp je založeno na principu katalytické reakce – hoření bez plamene. Tento způsob spalování je mnohem bezpečnější než například hoření vonné svíčky. Katalytickou lampu můžete nechat bez dozoru a nemusíte se obávat hořícího ubrusu.

  • Do 30 minut od zahájení katalytického procesu dochází v místnosti ke zničení jakýchkoli nepříjemných pachů včetně cigaretového kouře, nežádoucích odérů vzniklých při vaření i nemilým aroma domácích mazlíčků
  • Na rozdíl od běžných osvěžovačů vzduchu, které zápach pouze maskují, katalytická lampa molekuly pachů ničí.

 ASHLEYLOGO3

Doplňkové parametry

Kategorie: Katalytické lampy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: