Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa HARLEQUIN

Kód: AB_PFL60K
3 hodnocení
950 Kč 785 Kč bez DPH
Skladem

Katalytická lampa HARLEQUIN vyčistí a na dlouho provoní váš byt. Živé kaleidoskopické tóny zlaté, modré s hravými odstíny červené v popředí projasní váš interiér. S touto lampou rozhodně nebudete za blázna, je to seriózní hráč ve světě katalytických lamp.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Harlequin Fragrance Lamp
 
Popis lampy
S touto malou lampou nebudete za blázna, je to seriózní hráč ve světě katalytických lamp. Károvaný vzor v kombinaci s živými barvami připomíná pohled do kaleidoskopu. Vynikají na ní tóny zlaté, modré a červené a je jisté, že tato lampa bude Vaším favoritem. Měděná korunka završuje působivost této lampy, která v sobě skrývá určitou hravost a bezprostřednost.
 
Materiál
sklo
 
Velikost
12 cm x 6,5 cm
 
Další informace o katalytických lampách zde:

 

Balení obsahuje katalytickou lampu v černé dárkové krabičce, knot s kamínkem, kovový uzávěr (zhášecí víčko) a dekorativní korunku.

Jak funguje katalytická lampa?

Tajemství katalytických lamp je založeno na principu katalytické reakce – hoření bez plamene. Tento způsob spalování je mnohem bezpečnější než například hoření vonné svíčky. Katalytickou lampu můžete nechat bez dozoru a nemusíte se obávat hořícího ubrusu.

  • Do 30 minut od zahájení katalytického procesu dochází v místnosti ke zničení jakýchkoli nepříjemných pachů včetně cigaretového kouře, nežádoucích odérů vzniklých při vaření i nemilým aroma domácích mazlíčků
  • Na rozdíl od běžných osvěžovačů vzduchu, které zápach pouze maskují, katalytická lampa molekuly pachů ničí.

Jak správně použít katalytickou lampu:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: