Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa LITTLE DEVIL

Kód: AB_PFL666
2 hodnocení
950 Kč 785 Kč bez DPH
Skladem

Výrazná katalytická lampa LITTLE DEVIL jednoduše vyčistí a zároveň intenzivně provoní váš interiér. Ďábelská kombinace jiskřivě stříbrné a lesknoucí se černé mozaiky spolu se stříbrnou ozdobnou korunkou vytvoří nepřehlédnutelnou ozdobu vašeho bytu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje katalytickou lampu v černé dárkové krabičce, knot s kamínkem, kovový uzávěr (zhášecí víčko), dekorativní korunku a trychtýř k nalévání vonné esence.

Tajemství katalytických lamp je založeno na principu katalytické reakce – hoření bez plamene. Tento způsob spalování je mnohem bezpečnější než například hoření vonné svíčky. Katalytickou lampu můžete nechat bez dozoru a nemusíte se obávat hořícího ubrusu.

Trychtýř k nalévání vonné esence se nachází pod katalytickou lampou z vnitřní strany, nutno vyjmout plastový obal z krabičky.

  • Katalytická lampa čistí a dezinfikují vzduch – výsledky testů dokazují 99% úmrtnost roztočů, bakterií i plísňových spor.
  • Do 30 minut od zahájení katalytického procesu dochází v místnosti ke zničení jakýchkoli nepříjemných pachů včetně cigaretového kouře, nežádoucích odérů vzniklých při vaření i nemilým aroma domácích mazlíčků.
  • Na rozdíl od běžných osvěžovačů vzduchu, které zápach pouze maskují, katalytická lampa molekuly pachů ničí.

Jak správně použít katalytickou lampu:

 

 
ASHLEYLOGO3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: