3 položek celkem

Cena

99499
199499

Značky

Položek k zobrazení: 3

Makadamiový olej získávaný z makadamiových oříšků je velmi bohatý na mastné kyseliny vysoké kvality, zejména kyselinu palmitovou. Účinné látky makadamiových oříšků účinkují na pleť silně antioxidačně. Antioxidanty zabraňují poškození buněčných membrán. Makadamiový olej má na pokožku silný vyhlazující efekt. Používá se na suchý typ pleti, rozpraskanou, přetěžovanou a popálenou pokožku. Hlavním efektem makadamiového oleje je schopnost okamžitě a dlouhodobě hydratovat, hojit a regenerovat. Pleť je po použití oleje hladká a jemná.

Makadamiový olej má blahodárné účinkypleť, vlasy, vlasovou pokožku.Makadamiový léčivý olej je extrémně lehký a má vysokou absorpční schopnost. Unikátní složení oleje je nejblíže podobné tělu přirozenému oleji. Také má velmi vysokou koncentraci Omega 7 kyselin, které slouží jako přírodní zvlhčovače lidského těla. 

Makadamiový olej byl podroben rozsáhlým alergickým testům a závěr- nevyskytl se  ani jeden případ alergické reakce. Výrobky s makadamiovým olejem nezpůsobují alergické reakce ani těm lidem, kteří trpí alergií na ořechy.