Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa COUGAR

Kód: AB_PFL60H
2 hodnocení
950 Kč 785 Kč bez DPH
Skladem

Odvážná katalytická lampa COUGAR inspirovaná dobrodružným životem šelem rychle vyčistí a zároveň provoní váš interiér. Černá a purpurová ručně skládaná mozaika společně s hrdým leopardím motivem ve vás probudí divočejší stránku vaší osobnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Projevte svou divočejší stránku osobnosti s touto odvážnou a nádhernou vonnou lampou, jejíž jméno COUGAR, neboli „šelma“, mluví za vše. Zdobí ji černá a purpurová mozaika a hrdě ji zakončuje náš unikátní leopardí vzor, a to v kombinaci stříbrné, černé a červené.
 
Trychtýř k nalévání vonné esence se nachází pod katalytickou lampou z vnitřní strany, nutno vyjmout plastový obal z krabičky.
 
Barva lamp černá
Materiál katalytických lamp skleněná mozaika
Rozměr lampy (výška x šířka) 12 x 6 cm
Barva korunky stříbrná
Velikost lamp malá
 
Další informace o katalytických lampách zde:

Balení obsahuje katalytickou lampu v černé dárkové krabičce, knot s kamínkem, kovový uzávěr (zhášecí víčko) a dekorativní korunku.

Jak funguje katalytická lampa?

Tajemství katalytických lamp je založeno na principu katalytické reakce – hoření bez plamene. Tento způsob spalování je mnohem bezpečnější než například hoření vonné svíčky. Katalytickou lampu můžete nechat bez dozoru a nemusíte se obávat hořícího ubrusu.

  • Do 30 minut od zahájení katalytického procesu dochází v místnosti ke zničení jakýchkoli nepříjemných pachů včetně cigaretového kouře, nežádoucích odérů vzniklých při vaření i nemilým aroma domácích mazlíčků
  • Na rozdíl od běžných osvěžovačů vzduchu, které zápach pouze maskují, katalytická lampa molekuly pachů ničí.

Návod jak správně použít katalytickou lampu:

ASHLEYLOGO3 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: