Victoria Beauty Glycerinové mýdlo Levandule 70g

Kód: 0770662
10 hodnocení
49 Kč 40 Kč bez DPH
Skladem

Glycerinové mýdlo levandule, ručně vyrobené.  Šetrně myje, hydratuje a vyživuje pokožku, zanechává dlouhotrvající pocit relaxace. Ilustrační fotografie.

vbbanner

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glycerinové mýdlo s výtažky z levandule šetrně hydratuje a vyživuje pokožku, zanechává dlouhotrvající pocit relaxace.

Hmotnost: 70 g

Glycerinové mýdlo je typ průsvitného mýdla, který obsahuje glycerin, který se často nachází v tucích a olejích. Zatímco glycerin je přirozeným vedlejším produktem mýdlového procesu, mnozí výrobci mýdla ho odstraňují, protože může být použit v jiných drahých kosmetických výrobcích. Nicméně glycerinové mýdlo je extrémně účinné pro zdravou pokožku. Neobsahuje žádné jiné syntetické materiály, které by mohly mít dráždivé účinky. 

Glycerinové mýdlo je vhodné i pro ty, kteří bojují s nějakou kožní chorobou, mýdlo pokožku nevysušuje, naopak silně hydratuje a působí protizánětlivě. Pokud se potýkáte s psoriázou, ekzémem, růžovkou a dalšími kožními problémy je glycerinové mýdlo skvělou volbou pro zmírnění těchto obtíží.

Foto u obrázku je pouze ilustrativní, barevnost a počet semínek se mohou lišit.

 vbmydlo1a

Doplňkové parametry

Kategorie: Mýdla a pěny do koupele
Hmotnost: 0.1 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PK Avatar autora Krásně voní 26.1.2019 12:00
Toto mýdlo mi nádherně provonělo celou koupelnu, je opravdu úžasné a překvapilo mne, že vůně levandule byla opravdu intenzivní, ne jako u jiných podobných produktů.