Ashleigh & Burwood Náplň do katalytické lampy MOROCCAN SPICE (marocké koření) 500 ml

Kód: AB_PFL948
5 hodnocení
470 Kč 388 Kč bez DPH
Skladem

Pro navození magické atmosféry dalekého orientálního tržiště. Tajemství katalytické lampy je založeno na principu katalytické reakce – hoření bez plamene. Lampa je určena jak k provonění prostor, tak k čištění a dezinfekci vzduchu v uzavřených místnostech. Testy prokázaly až 99% likvidaci virů a roztočů!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Vzrušující aromata horkého marockého tržiště v kombinaci s bohatou vonnou směsí lepkavého medu, muškátu a bergamotu. Nádech santalu a orlího dřeva dodávají vůni zemitou hloubku.
 

Hlava: pomeranč

Srdce: santalové dřevo

Základ: benzoin 

Doba hoření: 500 ml náplň do katalytické lampy vydrží na cca 20 hodin použití ve velké lampě (díky menšímu povrchu kamínku vydrží o 20–25 % déle v malé lampě).

Katalytická lampa nabízí neuvěřitelně rychlý a účinný způsob jak provonět váš domov, není tedy nutné lampu používat po dlouhou dobu. Pro optimální provonění interiéru doporučujeme používat lampu asi 20–25 minut pro průměrně velký pokoj o 20m2 (přibližně 1 minutu na m3 obytného prostoru).

Vůně ve skutečnosti přetrvává ve vzduchu po dobu několika hodin poté, co knot uhasíte zhášecím víčkem. Častějším používání docílíte rychlejšího spotřebování voňavé náplně do katalytické lampy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do katalytických lamp
Hmotnost: 0.1 kg
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 22.4.2019 19:13
Vůně orientu, velmi příjemná a tajemná.