Slevy a novinky emailem
Nevyplňujte toto pole:

Facebook

 

Peggy Sage Bílý pilník na nehty 100/180 - 1ks

 
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení (2x)

Pro krásné nehty.

Kód produktu 122090
Výrobce Peggy Sage
Kategorie Pilníky a leštičky na modeláž nehtů
Dostupnost Vyprodáno
 
Cena 39 Kč
AKCE
–56 %
 
   
 
 
 

 

Zrnitost 100/180 (hrubá) - 1ks
Uváděná zrnitost pilníku specifikuje brusné kvality smirku. Čím je číslo nižší, tím má pilník hrubší zrnitost, a je tedy brousící. Čím je číslo vyšší, tím má pilník jemnější zrnitost, a je tedy nebrousící.
Pro pilování umělých nehtů doporučujeme používat pilníky s hrubší zrnitostí.
Pro pilování přírodních nehtů dávejte přednost pilníkům s jemnější zrnitosti.
 
Peggy Sage je renomovaná značka francouzské kosmetiky zahrnující kompletní sortiment produktů pro vzhled a vizáž pro muže i ženy. Kosmetické produkty Peggy Sage jsou nabízeny v celé řadě zemí světa.
Kosmetiku Peggy Sage využívají především profesionálové (studia i jednotlivci) zaměřeni na kosmetiku, vyzážistiku, manikúru, pedikúru, nehtovou modeláž, kadeřnictví a také koncové spotřebitelky, které mají tu možnost si tyto kvalitní produkty fransouzské kosmetiky Peggy Sage vyzkoušet. Laboratoře Peggy Sage, zabývající se vývojem a výzkumem v oblasti kosmetické péče, vyvinuly řadu cílené kosmetiky, která splňuje potřeby i těch nejnáročnějších klientek. Nabízí specificky zaměřené přípravky, jejichž základ tvoří aktivní látky rostlinného a mořského původu. Díky kvalitnímu zpracování, účinným látkám a těm nejkvalitnějším přírodním složkám, je kosmetikaPeggy Sage světově uznávanou kosmetickou značkou, zárukou luxusu, kvality a péče.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 

Související produkty