Purederm Dvoufázová pleťová 3D maska pro redukci pórů, 1 ks

Kód: ADS362
Akce
37 hodnocení
Značka: Purederm
99 Kč –40 %
Purederm Dvoufázová pleťová 3D maska pro redukci pórů, 1 ks
99 Kč –40 % 59 Kč 49 Kč bez DPH
Skladem

Pro krásnou a čistou pokožku bez rozšířených pórů. Aktivní složky: výtažek z kořene prorostlíku srpovitého, 5 druhů květinových výtažků, Chaenomeles Simemsis ( odrůda kdoule ). Doporučené datum spotřeby: 03/2021, kvalita produktu zachována do šesti měsíců od tohoto doporučeného data.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purederm Dvoufázová pleťová 3D maska pro redukci pórů

Nová péče pro krásnou a čistou pleť bez rozšířených pórů ve dvou krocích

Krok č.1

Ultra hydratační buničitá 3D maska uvolňuje ucpané póry a napomáhá odstraňovat z pokožky odumřelé pleťové buňky.Tato maska je vyrobená z trojrozměrného buničitého materiálu, který ideálně přilne k obličeji a umožní tak pokrýt oblasti, které běžná plochá maska pokrýt nedokáže – okraje obličeje a čelisti.

Krok č.2

Hluboce hydratační pleťový krém se aplikuje po působení buničité 3D masky pro redukci rozšířených pórů. Hluboce proniká do pokožky, kterou vydatně hydratuje. Má protivráskové a bělící účinky. Viditelně zlepšuje strukturu pokožky a její tonus. Po aplikaci bude pokožka vláčnější, svěžejší a viditelně mladší.

Aktivní složky: výtažek z kořene prorostlíku srpovitého, 5 druhů květinových výtažků, Chaenomeles Simemsis ( odrůda kdoule ).

Návod na použití : Důkladně očistěte a osušte obličej. Rozpulte masku ve vyznačeném tečkovaném spoji. Přiložte buničitou masku na obličej počínaje v tomto pořadí : brada, čelo, nos a ústa a vyhlaďte všechny vzniklé vzdušné bubliny na masce. Nechte působit 15-20 minut a poté masku odstraňte směrem od okrajů. Poté otevřete druhou část masky a naneste rovnoměrně krém na obličej, již neoplachujte.

3 ml + 23 ml 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora 10.9.2020 15:08
SPOKOJENOST!
J Avatar autora 5.5.2019 08:19
Kombinace masky a krému je skvělá, vystačím si s páru kousky od vás vždy celou dovolenou.
E Avatar autora funguje na rozšířené poŕy 1.2.2015 10:50
Maska je dobrá, ten krém fakt zmenšuje póry, mě osobně vystačil na více než jedno použití, stačí si dát jenom trochu, protože se dobře roztírá.