Purederm Hydrogelová hydratační pleťová maska

Kód: ADS301
Akce
83 hodnocení
Značka: Purederm
149 Kč –34 %
ads301a
149 Kč –34 % 99 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem

Hydratační bomba pro Vaši pokožku !!! Zlepšuje s strukturu pokožky, obnovuje její elasticitu, vyhlazuje a redukuje vrásky. Obsahuje čistý retinol a výtažek ze zeleného čaje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Času vzdorující čirá hydrogelová maska PUREDERM je jemnou gelovou maskou s vysoce hydratujícími složkami, které pronikají hluboko do pokožky. Již během chvilky pocítíte, jak se maska viditelně absorbovala do pokožky.

  • Intenzivně hydratatuje pokožku
  • Obnovuje její elasticitu  
  • Vyhlazuje vrásky a redukuje známky stárnutí pokožky
  • Pokožku projasní a dodá ji zářivý a zdravý vzhled
Aktivní složky adenosin, výtažek ze zeleného čaje, vitamín A 
 

Zelený čaj: pozitivní vliv zeleného čaje na pokožku je již velmi dobře znám. Jedná se o silný antioxidant (až 20× silnější než vitamín E), brání tvorbě rakovinotvorných volných radikálů a pomáhá předcházet poškození kožních buněk způsobeného slunečním zářením a znečištěným ovzduším. Má protizánětlivé účinky a vysoký obsah xantinů (nachází se v lidské tkáni) a hydratační vlastnosti.

Vitamín A ( RETINYL PALMITATE popř. RETINOL ) je popisován  jako ochranný faktor pleti. Reguluje rohovatění pleti, regeneruje buňky, podporuje mitózu a u stárnoucí pleti zabraňuje vzniku atrofie. Nedostatek vitamínu A vede k vysoušení, šupinatění a tvorbě vrásek pleti.
 
Adenosin je dlouhodobě známý jako konstitutivní komponent DNA, ale až nedávno bylo zjištěno, že je klíčový pro fungování buněk. Studie imunologického značení prokázala  vliv adenosinu na tvorbu prokolagenu 1, látky nezbytné pro uspořádání a podporu dermis. Adenosin působí na zpomalování efektů stárnutí.
 
  
V průběhu aplikace masky relaxujte, neaplikujte ve vlhkém prostředí  (vana, sprcha apod..), snižuje se tím její přilnavost k obličeji. 

Návod na použití : 1.Pečlivě očistěte a osušte obličej 2. Otevřete sáček a vyndejte plát s celou maskou. 3.Odstraňte fólii z obou  částí masky a opatrně přiložte na obličej, prsty vyhlaďte případné vzduchové bubliny, pro zajištění lepšího kontaktu s pokožkou. 4. Nechte masku působit 20-30 minut a poté odstraňte ve směru od okrajů ke středu obličeje. Zbylou esenci jemně vmasírujte do pokožky. Používejte 1x týdně nebo dle potřeby.

Hydratační bomba pro Vaší pleť !!!
 
1 gelový plát
 
Další produkty pro dehydrovanou a suchou pokožku naleznete zde:

Minimální trvanlivost 3 roky od data uvedeného na obalu : MFG ( manufactured - vyrobeno) rok/měsíc/den.

 
 
 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora 11.6.2019 11:09
Viditelně osvěžená pokožka, jsem velmi spokojená.
KV Avatar autora hydratace 14.12.2018 08:31
Tato maska mě vždy zachrání, když vypadám jak magor...
V Avatar autora Bomba 10.3.2016 06:59
Jedna z nejlepších masek co prodáváte, nekecám.