Skinlite Dvoufázová regenerační 3D maska s kolagenem a šnečím extraktem, 1ks

Kód: SL267
Akce
31 hodnocení
Značka: Skinlite
99 Kč –30 %
skinlitešnek2
99 Kč –30 % 69 Kč 57 Kč bez DPH
Skladem

Pro regeneraci a prozáření unavené pleti !!! Sjednocuje barevný tonus pleti, prosvětluje pigmentové skvrny. Aktivní složky: alantoin, kyselina glykolová, vitamíny A,E a C, elastin, arbutin, ampule se šnečím extraktem. Doporučené datum spotřeby 04.04.2021kvalita výrobku zachována do šesti měsíců od doporučeného data.

Skinlite_Logo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skinlite Dvoufázová 3D maska pro rozzáření pokožky s kolagenem a šnečím extraktem

Revoluční kosmetická novinka v buničitých maskách pro dokonalou regeneraci pokožky !!! Díky obsažené bělící složce ARBUTINU prosvětlí pigmentové skvrny a sjednotí barevný tonus pleti.

  • Dvoufázová procedura pro dokonalou regeneraci pokožky
  • Vyhlazuje vrásky a jemné linky
  • Prosvětluje pigmentové skvrny a nedokonalosti pleti
  • Regenerace pleti po slunění
1. Regenerační ampule pro omlazení pokožky obsahující adenosin a kolagen
Více o KOLAGENU ZDE:
2. 3D maska se šnečím extraktem
Inovační péče k regeneraci pokožky kombinuje přednosti ampulí a pleťové masky pro dosažení maximálního účinku.
1. krok : aktivní složky obsažené v ampuli pronikají hluboko do pokožky, kde obnoví a omladí pleťové buňky a připraví pokožku pro lepší průnik a účinnost aktivních složek obsažených v 3D pleťové masce.
2. krok : aplikace 3D masky, která je vyrobená z trojrozměrného buničitého materiálu, ideálně přilne k obličeji a umožní tak pokrýt oblasti, které běžná plochá maska pokrýt nedokáže – okraje obličeje a čelisti. Obsahuje výtažek ze šneků, který má vynikající regenerační vlastnosti pro pokožku.
Aktivní složky: alantoin, kyselina glykolová, vitamíny A,E a C, elastin, arbutin.
Šnečí sliz obsahuje alantoin, který stimuluje buňky k jejich regeneraci a má na pokožku zvláčňující, čistící a léčebné účinky. Dále je bohatý na kyselinu glykolovou, která má na pokožku výrazný vyhlazující efekt, napomáhá k obnově pleťových buněk, pokožku hydratuje a celkově zlepšuje její strukturu. Díky této kyselině se také zlepšuje elasticita pokožky, dochází k prosvětlení a vybělení nežádoucí pigmentace, napomáhá léčit akné, redukuje nadměrnou tvorbu mazu v mazových žlázkách, léčí pokožku sluncem spálenou a vyhlazuje jizvy. Také obsahuje kolagen, jehož úbytek má za následek stárnutí pokožky a řadu vitamínů A, E, a C. V neposlední řadě je ve šnečím slizu obsažen elastin, který je důležitý pro zachování pružné a pevné pokožky.

Návod na použití:

1. Očistěte a osušte si obličej 2. Odtrhněte horní část masky podél středové vyznačené linie a ve středu jí otevřete. Vymáčkněte obsah z obalu a rovnoměrně rozetřete na obličej. 3. Otevřete zbývající část produktu a vyjměte buničitou masku z obalu a přiložte k obličeji dle návodu na obrázku v následujícím pořadí : brada, čelo, nos a ústa. Poté ji ručně vyhlaďte a odstraňte vzniklé vzduchové bubliny. 4. Masku nechte přiloženou po dobu 15 – 20 minut, poté ji pozvolna odstraňte z obličeje. 5. Jemně vmasírujte zbylou esenci z masky do pleti. Používejte 1x týdně nebo dle potřeby.
Upozornění: 1. nepoužívejte v případě podrážděné pokožky po slunění nebo při jiném kožním problému ( akné ). 2. Přerušte proceduru v případě jakékoliv anomální reakce : zčervenání pokožky, v případě otoku nebo pocitu pálení během aplikace a poraďte se se svým kožním lékařem. 3. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při nechtěném vniknutí esence propláchněte oči pod tekoucí vodou. 4. Nedoporučuje se pro pokožku citlivou na obvazy a náplasti. 5. Neskladujte na místech exponovaných slunečnímu záření nebo v blízkosti tepelných zdrojů či v ledničce. Chraňte před dětmi. Po otevření ihned použijte, zabráníte tak nežádoucímu vyschnutí.
Další informace o kosmetice se šněčím extraktem zde:
Vyrobeno v Jižní Koreji.
 
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora 1.2.2020 13:23
Jedna z nejlepších masek, výborně hydraruje a osvěžuje.
Avatar autora 15.8.2019 07:48
Tuto masku si vozím vždy na dovolenou, po slunění krásně zklidňuje podrážděnou kůži.
I Avatar autora šneková kosmetika 30.5.2018 12:29
Tuhle masku jsem zakoupila tak trochu se strachem - přece jen šnek mi není moc příjemný. Nicméně mě maska velice překvapila, jak byla příjemná a pleť byla krásně jemná. Nuž odvážím se i do šnekové invaze - dívala jsem se že je akce.....
HC Avatar autora milovaný šneček 24.4.2015 10:53
Doufám, že ti šnečci při tom netrpěli, jinak maska byla senzační !