Victoria Beauty Snail Extract Micelární voda se šnečím extraktem, 400 ml

Kód: VB087
49 hodnocení
239 Kč 198 Kč bez DPH
Vyprodáno

Efektivně čistí pokožku od veškerých nečistot bez narušení jejího přirozeného Ph. Hluboce hydratuje a zklidňuje. Zlepšuje elasticitu pleti a srovnává barevný tonus pleti. Pigmentové skvrny budou prosvětleny a vyběleny. Obsahuje 100% přírodní šnečí extrakt z vlastní BIO farmy!

vbsnailbanner

Detailní informace

Detailní popis produktu

Victoria Beauty Snail Extract Micelární voda se šnečím extraktem

97% přírodní složení
Bez parabenů, změkčovadel ( ftalátů) a bez barviv

Aktivní složky: šnečí extrakt, micely

Micelární voda Victoria Beauty je harmonickou směsí jemných minerálních složek s čistou vodou.
Sférické micelární molekuly obsahují hydrofilní a hydrofobní částice, které se na buněčné úrovni přirozeně interagují s vodou a ve vodě rozpustnými tuky.
Velkou výhodou micelární vody je plnohodnotné a efektivní čištění pokožky obličeje a očního okolí. Bez narušení jejího přirozeného PH odstraní z pokožky make up a veškeré další nečistoty. Má hluboké hydratační, proti zánětlivé a uklidňující účinky na pokožku. Obsahuje unikátní výtažek z hlemýždího slizu bohatého na alantoin a kyselinu glykolovou, která má na pokožku výrazný vyhlazující efekt, napomáhá k obnově pleťových buněk, pokožku hydratuje a celkově zlepšuje její strukturu. Díky této kyselině se také zlepšuje elasticita pokožky, dochází k prosvětlení a vybělení nežádoucí pigmentových skvrn.

Micely díky svým vlastnostem zajistí bezchybné odlíčení, bez potřeby drhnutí pleti nebo použití dalších odličovacích přípravků. Kromě těchto částic navíc obsahuje hypoalergenní látky, díky kterým je přípravek vhodný pro všechny tipy pleti, včetně té nejcitlivější.

Návod na použití ve dvou krocích: Naneste nejdříve malé množství micelárlní vody na vatový tampónek a odstraňte z pokožky make up a ostatní nečistoty. Poté proces opakujte za použití nového čistého tampónku za účelem prodloužení volného působení micelární vody na pokožku .

Upozornění: Výrobek je vhodný pro lidi, kteří nosí kontaktní čočky. Neaplikujte na podrážděnou kůži nebo přímo na otevřené rány.

Pro dosažení co nejlepších výsledků používejte v kombinaci s dalšími produkty z řady Victoria Beauty Snail Extract.
400 ml
 

Více informací ohledně blahodárného působení šnečího extraktu naleznete zde:

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 1.9.2020 11:21
Výhodné balení a cena.
UG Avatar autora Ať žije šnek zahradní ! 27.2.2015 08:10
Za mě dobrý !