Victoria Beauty ARGAN Victoria Beauty depilační voskové pásky na obličej a oblast bikin s arganovým olejem, 20 kusů + 2 ubrousky , 22ks

Kód: 0770177
Akce
16 hodnocení
129 Kč –31 %
Victoria Beauty ARGAN Victoria Beauty depilační voskové pásky na obličej a oblast bikin s arganovým olejem, 20 kusů + 2 ubrousky , 22ks
129 Kč –31 % 89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem

Pro krásnou pleť bez chloupků. Obsahují čistý arganový olej!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Depilační pásky od Victoria Beauty s arganovým olejem jsou ideálním řešením pro efektivní a rychlé odstranění nežádoucího ochlupení na obličeji a oblasti bikin.
 
Jsou vhodné pro všechny typy pokožek, především pro pokožku citlivou se sklonem k podrážděnosti.
 
Arganový olej je silným antioxidantem obsahující nenasycené mastné kyseliny, díky kterým bude pokožka dobře hydratována, zlepší se její elasticita a sníží podráždění po depilaci.
Pro ještě větší pohodlí jsou v krabičce přiloženy 2 před-navlhčené čisticí ubrousky s mandlovým olejem, které Vám pomohou odstranit zbytky depilačních proužků a zároveň zklidní pokožku podrážděnou depilací.
  
20 kusů + 2 ubrousky zdarma
 
Pro dosažení ještě lepších účinků používejte v kombinaci s dalšími produkty z řady Victoria Beauty ARGAN.
 

Návod na použití:  

1. Depilační voskové pásky na obličej oddělte před použitím nůžkami. Každý pásek zahřejte třením mezi prsty ( během topné sezóny můžete na chvíli položit na radiátor).  
       
    2.  Pásky od sebe jemně oddělte na dvě části kryté voskem (obě jsou plnohodnotné).
    3.  Opatrně přiložte jeden voskový pásek na pokožku ve směru růstu chloupků (v opačném směru by se neodstranil žádný chloupek). Pásek uhlaďte rukou, aby pevně držel.
    4. Nenechávejte pásek na pokožce příliš dlouho, poté  jedním energickým pohybem strhněte pásek proti růstu chloupků (v opačném směru by se  žádný chloupek neodstranil). Stejný pásek můžete použít k více aplikacím.
    5. Po ukončení procedury zbylý vosk setřete z pokožky přiloženým olejovým ubrouskem.

Zvláštní opatření:
Pokud používáte výrobek poprvé, ověřte si reakci Vaší pokožky na malé části těla. Jestliže do 24 hodin nezaznamenáte žádnou nepříznivou reakci, můžete výrobek použít dle návodu.

  • Zbylé stopy vosku na pokožce setřete pouze olejem (můžete použit kosmetický olej). V žádném případě nesmí být použita horká voda, mýdlo, kartáč nebo drsná houba. 
  • Stejný pásek může být použit několikrát.
  • Nepoužívejte na podrážděnou, narušenou nebo sluncem spálenou pokožku.
  • Po ošetření pokožky olejem opláchněte tělo vlažnou vodou, nepoužívejte krém. 
  • Po aplikaci depilačních pásků může být pokožka mírně začervenalá, toto zarudnutí by však mělo v závislosti na citlivosti pokožky během chvilky odeznít. Ideální je použít po-depilační gel.
  • Nejúčinněji se odstraňují chloupky o maximální délce 5 mm.

20 pásků + 2 ubrousky s mandlovým olejem
vbargan1130 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na epilaci
Hmotnost: 0.1 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
B Avatar autora 21.5.2019 10:02
Spokojenost s výrobkem.
H Avatar autora Depilace 29.1.2019 15:51
Depilační pásky jsou skvělé, jsem s nimi velmi spokojená, šetrně odstraní chloupky i s kořínkem, nohy jsou hladké a hlavně se mi po nich nedělají žádné pupínky, jako u podobných produktů.