DEAD SEA Spa MAGIK Gel proti akné, 15 ml

Kód: DSS22
30 hodnocení
259 Kč 214 Kč bez DPH
Skladem

Pro čistou pokožku bez akné. Pokud vás trápí akné, použijte tento gel pro rychlou protiakci. Přípravek obsahuje minerály z Mrtvého moře, které účinně likvidují škodlivé bakterie, a bylinné extrakty. Působí vysoce efektivně a nejenže léčí již vzniklé akné, ale zároveň mu pomáhá předcházet.

deadsea4

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gel proti akné

Minerály z Mrtvého moře obsažené ve výrobcích Dead Sea Spa Magic způsobují, že pokožka je svěží na dotek jemná a vypadá mlaději. Příčinou je jejich unikátní schopnost zadržovat v pleti vlhkost, kterou za jiných okolností tak snadno ztrácí.

Pokud vás trápí akné, použijte tento gel pro rychlou protiakci. Přípravek obsahuje minerály z Mrtvého moře, které účinně likvidují škodlivé bakterie, a bylinné extrakty. Působí vysoce efektivně a nejenže léčí již vzniklé akné, ale zároveň mu pomáhá předcházet.

Návod k použití:

  • Aplikujte na postižená místa.
  • Lze nanést pod i přes make-up.

Výrobek není testován na zvížatech.

Aktivní složky : minerály z Mrtvého moře - hořčík, draslík, vápník a sodík.

15 ml

Objevte svět přírodní kosmetiky, jejíž účinky znala již královna Kleopatra. Kosmetika Dead Sea Spa Magik plně využívá blahodárných účinků Mrtvého moře, které jsou lidstvu známy již stovky let. Minerály obsažené ve výrobcích způsobují, ze pokožka je svěží, na dotek jemná a vypadá mlaději. Příčinou je efekt, který uvolňuje tekutiny z vnitřních vrstev pokožky a plní jimi vrstvy vnější. Dead Sea Spa Magik je držitelem několika prestižních zahraničních ocenění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na problematickou pleť
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: