Victoria Beauty Keratin Therapy Tekuté krystaly s keratinem, 30 ml

Kód: 0770271
Akce
55 hodnocení
199 Kč –50 %
vbtekutekrystaly
199 Kč –50 % 99 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem

Pro zdravé vlasy plné života. Chrání vlasy před vznikem rozdvojených konečků. Dodá vlasům hebkost a snadnou údržbu. Nemastí a nezatěžuje vlasy. Doporučené datum spotřeby: 03/2023, kvalita výrobku zachována do šesti měsíců od tohoto data.

vbkeratin6

Detailní informace

Detailní popis produktu

Victoria Beauty Keratin Therapy Tekuté krystaly s keratinem

Pro zdravé vlasy plné života.

Victoria Beauty tekuté krystaly s keratinem poskytují vlasům speciální ochranu před vznikem rozdvojených konečků. Keratin stimuluje životně důležité funkce vlasů, díky jemuž budou vlasy zdravé, krásné a poddajné k dalším úpravám. Dodá vlasům hebkost a snadnou údržbu. Nemastí a nezatěžuje vlasy.

Vhodný k častému nebo každodennímu používání.

Určený pro suché, poškozené a chemicky ošetřené vlasy.

Návod na použití: naneste pár kapek tekutých krystalů do dlaní a rovnoměrně je rozetřete po celé délce mokrých vlasů, neaplikujte ke kořínkům a na pokožku hlavy.

Aktivní složky: keratin

Keratin je základní stavební jednotka vlasů, která je ve vlasovém vláknu zastoupen až v 95%. Pro krásné, lesklé a hebké vlasy plné života je nutné, aby nedocházelo k poškozování a ztrátě keratinu z vlasového vlákna. V případě poškození struktury keratinu vlasové vlákno praská, vznikají trhlinky, které se v případě pozdního zásahu zvětšují, až nakonec dojde k celkovému zhroucení vlasového vlákna. Ke ztrátě keratinu ve vlasovém vláknu dochází především tepelnou úpravou vlasů jako je fénování, kulmování nebo žehlení, proto je nutné keratin prostřednictvím vlasových přípravků neustále doplňovat. 

30 ml

Pro dosažení ještě lepších výsledků používejte v kombinaci s dalšími produkty z řady Victoria Beauty Keratin Therapy.

vbkeratinřadaořez

Doplňkové parametry

Kategorie: Stylingové přípravky
Hmotnost: 0.1 kg
Nevyplňujte toto pole:
I Avatar autora 7.5.2021 07:32
Vlasy se dobře rozčesávají, nezatěžují, skvělé.