-A-

Aloe vera: má vynikající hydratační a utišující účinky na pleť celého těla, zejména po slunění, při podráždění či popálení kůže, na suché vlasy apod. Aloe Vera přirozeným způsobem proniká do spodních vrstev kůže až ke kapilárům, velmi účinně hydratuje pokožku tím, že na sebe účinně váže vodu, má vysokou výživnou hodnotu, odstraňuje z kůže odumřelé buňky a škodlivé látky, chrání pokožku před negativními vlivy životního prostředí a má výrazné omlazující účinky.

Aloe vera: pleť, vlasy a nehty- kosmetické účinky aloe vera jsou známy již od pradávna. Přípravky z Aloe Vera  vyhlazují pokožku, odstraňují jemné vrásky a aloe akné pomáhá v léčbě a boji i proti akné. 

  • Aloe vera napomáhá hojení a zacelení  estetických nedostatků.
  • Aloe Vera má akné dezinfekční účinky a je vhodná proti plísním
  • Aloe Vera  je vhodná na kožní problémy

Kosmetické produkty s ALOE VEROU k zakoupení zde:

Allantoin chrání, uklidňuje a hydratuje pokožku. Podporuje růst nových kožních buněk a obnovu kožní tkáně. Zmírňuje podráždění. Chrání pleť před škodlivými vlivy UV záření a regeneruje ji. Výrazně omezuje působení volných radikálů. Je vhodný pro citlivou, podrážděnou, suchou nebo zánětlivou pokožku.

Aktivní kyslík (ozón) zvyšuje okamžitý přístup kyslíku ke kůži, zlepšuje úroveň buněčné energie nezbytné pro správné metabolické změny. Dodá pleťovým buňkám energii, napomáhá k jejich okysličení i detoxikaci a prodlužuje jejich život. Dokáže udržet pleť čistou a chránit ji před vnějším znečištěním.

Avokádo : olej z avokáda je významným zdrojem vitamínu A, D a E, aminokyselin a rostlinných sterolů. Avokádový olej se tradičně používá ve vlasových a pleťových přípravcích, zejména pro přípravky zaměřené na suchou pleť a vlasy. Snadno se absorbuje a je velmi výživný.

Kosmetické produkty s avokádovým olejem k zakoupení zde:

Arganový olej je jednou z nejoblíbenějších složek současných anti-aging produktů. Arganový olej je přírodní rostlinný olej, který se získává z marockého stromu argánie trnité. Řadí mezi nejvzácnější a nejdražší oleje na světě. Je používán při léčbě kožních onemocněních, ekzémech, akné, popáleninách. Zmírňuje svědění vlasové pokožky, snižuje suchost pokožky a vlasům dává vitalitu, sílu, lesk a hebkost. 

Kosmetické produkty s arganovým olejem k zakoupení zde:

Arbutin je zesvětlující a bělící látka, která je obsažená v listech rostliny Arctostaphylos uva-ursi, v české terminologii nazývána jako medvědice lékařská. Každodenní užívání Arbutinu ráno a před spaním zajistí léčbu a postupné zesvětlování pigmentových míst. Jedná se o nejúčinnější, ale zároveň i nejjemnější přírodní prostředek pro bělení pleti. 

  • blokuje tvorbu kožního barviva (pigmentu)
  • má antibakteriální vlastnosti
  • zabraňuje tvorbě melaninu a vzniku pigmentových skvrn a pih
  • je katalyzátorem tvorby pleti prospěšných enzymů.

Adenosine je dlouhodobě známý jako konstitutivní komponent DNA, ale až nedávno bylo zjištěno, že je klíčový pro fungování buněk. Studie imunologického značení prokázala  vliv adenosinu na tvorbu prokolagenu 1, látky nezbytné pro uspořádání a podporu dermis. Adenosin působí na zpomalování efektů stárnutí.

Ananas:  je tropické ovoce, jedná se o plod ananasovníku, jehož botanický název je Ananas sativus. Ananasový extrakt je skvělý pro péči o problematickou pokožku, zlepšuje její vhled a dodává jí zdravý lesk. Díky obsahu uhlohydrátů a α-hydroxykyselin (AHA) funguje jako zvlhčující látka a zabraňuje vysušování pleti, tvoří na pokožce ochranný film, který efektivně brání dehydrataci. Zlepšuje pružnost pokožky, proto se používá hlavně v anti-agingové péči o pleť. Stimuluje aktivitu kolagenové syntézy. Je bohatý na vitamin C, čímž získává výborné vlastnosti pro hojení poranění kůže, aktivuje vznik nové, zdravé tkáně. 

Antioxidanty jsou látky, které bojují proti volným radikálům. Mezi antioxidanty se řadí vitamíny A, C, E, koenzym Q10, flavonoidy, fenoly, karotenoidy.

Nejprodávanější

11 položek celkem

Cena

89199
189199

Značky

Položek k zobrazení: 11