28 položek celkem

Cena

35299
135299

Značky

Položek k zobrazení: 28
6300 l 6300
Purederm Čisticí pásky na nos Aloe Vera, 6 ks ADS262
Nahoru
Další produkty

Aloe vera: má vynikající hydratační a utišující účinky na pleť celého těla, zejména po slunění, při podráždění či popálení kůže, na suché vlasy apod. Aloe Vera přirozeným způsobem proniká do spodních vrstev kůže až ke kapilárům, velmi účinně hydratuje pokožku tím, že na sebe účinně váže vodu, má vysokou výživnou hodnotu, odstraňuje z kůže odumřelé buňky a škodlivé látky,chrání pokožku před negativními vlivy životního prostředí a má výrazné omlazující účinky.

Aloe vera: pleť, vlasy a nehty- kosmetické účinky aloe vera jsou známy již od pradávna. Přípravky z Aloe Vera  vyhlazují pokožku,odstraňují jemné vrásky a aloe akné pomáhá v léčbě a boji i proti akné. 

  • Aloe vera napomáhá hojení a zacelení  estetických nedostatků.
  • Aloe Vera má akné dezinfekční účinky a je vhodná proti plísním
  • Aloe Vera  je vhodná na kožní problémy

Avokádo : olej z avokáda je významným zdrojem vitamínu A, D a E, aminokyselin a rostlinných sterolů. Avokádový olej se tradičně používá ve vlasových a pleťových přípravcích, zejména pro přípravky zaměřené na suchou pleť a vlasy. Snadno se absorbuje a je velmi výživný.

Arganový olej: je jednou z nejoblíbenějších složek současných anti-aging produktů. Arganový olej je přírodní rostlinný olej, který se získává z marockého stromu argánie trnité. 

Arbutin je zesvětlující a bělící látka, která je obsažená v listech rostliny Arctostaphylos uva-ursi, v české terminologii nazývána jako medvědice lékařská. Každodenní užívání Arbutinu ráno a před spaním zajistí léčbu a postupné zesvětlování pigmentových míst. Jedná se o nejúčinnější, ale zároveň i nejjemnější přírodní prostředek pro bělení pleti. 

  • blokuje tvorbu kožního barviva (pigmentu)
  • má antibakteriální vlastnosti
  • zabraňuje tvorbě melaninu a vzniku pigmentových skvrn a pih
  • je katalyzátorem tvorby pleti prospěšných enzymů.

Adenosin je dlouhodobě známý jako konstitutivní komponent DNA, ale až nedávno bylo zjištěno, že je klíčový pro fungování buněk. Studie imunologického značení prokázala  vliv adenosinu na tvorbu prokolagenu 1, látky nezbytné pro uspořádání a podporu dermis. Adenosin působí na zpomalování efektů stárnutí.