8 položek celkem

Cena

199597
1199597

Značky

Položek k zobrazení: 8

A   B   C-Č  D  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R-Ř  S-Š  U  VW  X  Y  Z-Ž

E

Echinacea: třapatka nachová je velmi léčebnou bylinu (indiánskou), nejlepší léčebné účinky má její kořen. Extrakt z kořene třapatky se používá jako léčebná terapie regenerace buněk v krémech proti vráskám, pleť hydratuje a zpevňuje. V přírodní medicíně plní roli přírodního antibiotika, má antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Exfoliace: podporuje obnovu kůže vyhlazování vrásek a vyrovnáním textury kůže.

Elastin: patří mezi látky, kterým se v kosmetice věnuje často velká pozornost. Některé výrobky jsou založeny právě na doplnění elastinu do pokožky, protože bez něj jí bude chybět elasticita, pružnost a hlavně krása. Elastin je nerozpustná bílkovina, která tvoří hlavní součást pružných vláken ve tkáních živočichů. Největší množství elastinu se vyskytuje ve vláknech šlach, průdušek, plic a cév. Obsahuje také speciální aminokyseliny a látky jako glycin a prolin. Ty spolupracují na tom, aby elastin fungoval na těch místech v těle, pro která je určen.Množství elastinu v pokožce mizí s narůstajícím věkem..

Epidermus (epiderm):  vnejší vrstva pokožky

Esenciální oleje: používány k léčbě zvané aromaterapie. Oleje lze použít do koupelí, k masážím, inhalacím, zábalům, obkladům, do aromalamp (velmi vhodný přírodní „osvěžovač“ vzduchu).

Extrakt: výtažek.