-Z-Ž-

A   B   C-Č  D  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R-Ř  S-Š  U  VW  X  Y  Z-Ž

Z – Ž

Zelený čaj: pozitivní vliv zeleného čaje na pokožku je již velmi dobře znám. Jedná se o silný antioxidant (až 20x silnější než vitamín E), brání tvorbě rakovinotvorných volných radikálů a pomáhá předcházet poškození kožních buněk způsobeného slunečním zářením a znečištěným ovzduším. Má protizánětlivé účinky a vysoký obsah xantinů (nachází se v lidské tkáni) a hydratační vlastnosti.

Zelí: výtažek ze zelí zvláčňuje a pročišťuje pokožku.

Zinek vyniká svými zklidňujícími a protizánětlivými účinky. Podílí se na procesu dělení buněk a tím také hojení ran. Přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů. Zinek také přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem způsobených volnými radikály.

Ženšen: extrakt z kořene ženšenu je jedním z nejdůležitějších přírodních darů v čínské medicíně. Má stimulační a tonizační vlastnosti, v kosmetice se používá do pleťových masek, mlék, výživných nočních krémů a vlasových přípravků. Má silný čistící účinek a je vhodný pro hloubkové čištění pórů a uchovávání acidobazické rovnováhy kůže. 

Zpevňující (firming): popisuje přípravek, který zlepšuje tón pleti a její pružnost a pomáhá tak docílit mladšího vzhledu pleti.

Zvlhčující prostředek (moisturizer): přípravek, který v kůži zadržuje vlhkost nebo vlhkost dodává.

Nejprodávanější

9 položek celkem

Cena

59664
159664

Značky

Položek k zobrazení: 9