-S-Š-

A   B   C-Č  D  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R-Ř  S-Š  U  VW  X  Y  Z-Ž

S – Š

Sébo: kožní maz

Sopečný popel odstraňuje z pokožky přebytečný maz a nečistoty. Je bohatý na minerály a má antiseptické, antibakteriální a antioxidační vlastnosti. Pomáhá také při hojení zanícené a podrážděné pokožky.

Squalan se díky své struktuře velice snadno vstřebává. Působí jako antioxidant, který pomáhá chránit pokožku proti nepříznivým vlivům prostředí. Zanechává pokožku sametově jemnou a rozjasněnou bez pocitu mastnoty. Účinně uzamyká v pleti vlhkost, dodává ji hydrataci a napomáhá ke zlepšení jejího přirozeného vzhledu. Zvyšuje pružnost pokožky a pomáhá snižovat výskyt vrásek.

SPF (Sun Protection Factor): vyšší hodnota tohoto faktoru znamená vyšší ochranu před sluncem. Měří se v násobcích přirozené ochrany kůže. Faktor 15 odpovídá 15násobku přirozené obranné schopnosti kůže proti slunci. Obecně je faktor 15 považován za minimální doporučenou ochranu před sluncem.

SUPERFOOD: výtažek z mandlí, výtažky z ovse, jadérka, sóju, výtažky z borůvek, výtažky z pomeranče, výtažek z kapusty, jogurt, výtažek z dýně. výtažek z brokolice, výtažek z lososa, vajíčka.

Šrucha: výtažek z kořene  šruchy zelné ( Portulaca Oleracea) udržuje pokožku hlavy čistou a zdravou, chrání pokožku před nepříznivými vlivy prostředí.

Šnečí Extrakt : je  bohatý na kyselinu glykolovou, která má na pokožku výrazný vyhlazující efekt, napomáhá k obnově pleťových buněk, pokožku hydratuje a celkově zlepšuje její strukturu. Díky této kyselině se také zlepšuje elasticita pokožky, dochází k prosvětlení a vybělení nežádoucí pigmentace, napomáhá léčit akné, redukuje nadměrnou tvorbu mazu v mazových žlázkách, léčí pokožku sluncem spálenou a vyhlazuje jizvy.

Kosmetiku se šnečím extraktem zakoupíte zde:

Nejprodávanější

13 položek celkem

Cena

99399
199399

Značky

Položek k zobrazení: 13