-H-

A   B   C-Č  D  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R-Ř  S-Š  U  VW  X  Y  Z-Ž

H

Habr obecný se řadí do vlastní čeledi habrovitých, jedná se o jednodomý listnatý strom dorůstající výšky přes 20 m. Výtažek z habru obecného se používá i zevně jako součást přípravků na krvácející hemoroidy a při krvácení z ran.

Heřmánek : olej z heřmánku má změkčující účinky pro drsnou a suchou pokožku a používá se již po staletí při přípravě kosmetiky. Má také hydratační účinky pro pokožku hlavy a pro strukturu vlasů. Pro své ztišující účinky se používá již od dávných dob. Jeho blahodárné a hydratační účinky jsou vhodné nejen pro pokožku, ale také pro vlasy všech typů.

HCS – Humane Cosmetics Standard(Humánní kosmetický standard): Kosmetika netestovaná na zvířatech

Hlína:

  • Červená: účinně vypíná pokožku, posiluje stěny krevních cévek a chrání je před jejich prasknutím.
  • Zelená: napomáhá k redukci produkce mazu v mazových žlázkách, stahuje póry.
  • Bílá: vyrovnává barevný tonus pleti

HYDRAPROTECTOL SM™:  hydratuje do hloubky.

HYDRERGY™ : výtažek ze sladkovodních havajských řas/ má vyživující, regenerující a zvlhčující účinek.

Hypoalrergenní: výraz byl vytvořen speciálně pro reklamu na kosmetický produkt, a to v roce 1953. Označuje přípravky, které způsobují výrazně méně alergických reakcí než ostatní – minimalizují alergické reakce.

Hydratace pleti: je skvělá péče v boji proti vráskám. Je proto jednou z nejlepších činností, kterou můžete pro svou pleť v dlouhodobém horizontu učinit. 

Důležitost hydratace pleti:

1. Pleť obličeje je odhalenější než zbytek těla, tudíž je více vystavená škodlivým vnějším faktorům (například poškozením vlivem UV záření a znečištěním). 

2. Kůže na obličeji je také nejtenčí na našem těle, nejjemnější je pak pleť pod očima (její tloušťka je v těchto partiích průměrně 0,5 mm).

3. Obličej navíc postrádá tukové zásoby jako jiné části těla, například stehna a paže, a proto má větší tendenci k vysušování. V porovnání s ostatními částmi těla tak obličej vykazuje známky stárnutí jako první. 

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

5999
15999

Značky

Položek k zobrazení: 2