Domácí pedikúra. Samoslupovací zábal - ponožky

Nejprodávanější

13 položek celkem

Cena

99597
199597

Značky

Položek k zobrazení: 13
ads7301 ADS730

Pokud máte problémy s nepříjemně zrohovatělou nebo rozpraskanou pokožkou na chodidlech, zápasíte doma s pemzou nebo chodíte na drahou pedikúru, máme pro vás řešení :-)pure

 

Peeling zrohovatělé pokožky na chodidlech je nyní možné provádět s využitím masky na nohy ve formě speciálních ponožek, které obsahují především přírodní výtažky, jako jsou výtažky z papáji, citrónu, jablka, pomeranče, hlemýždího extraktu,heřmánku a CO2, díky kteým bude pokožka nohou dokonale vyhlazená a osvěžená. Pouhé 3 hodiny postačí k této ošetřující procedůře, kdy během následujících 7 dní se pokožka začne postupně odlupovat a již do 14 dnů se můžete těšit z kompletně obnovené kůže na vašich chodidlech. Efekt je na rozdíl od mechanického odstranění dlouhodobý.

 

Jak ponožky fungují?

Proces odlupování pokožky je velice individuální, většinou nastupuje do 5 - 7 dne, v některých případech ale také až 10 den po aplikaci. Poté se pokožka postupně začíná odlupovat a během následujících 7 dní dochází k její úplné výměně.

Můžete se přesvědčit sami:

 


Zázračnou domácí pedikúru zakoupíte v našem e-shopu pod značkami Purederm, Skinlite, Celkin a Victoria Beauty - jedná se o stejného výrobce, produktz mají totožný efekt, jen jsou obohaceny různými složkami, například hlemýždím extraktem apod..

CENA: max.199,-Kč

Samoslupovací zábal ve formě ponožek u značek Purederm a Skinlite k dostání ve dvou velikostech:

Velikost REGULAR - určené pro péči o chodidla do velikosti nohy č. 41.

Velikost LARGE - určené pro péči o chodidla č. 41-45.

Purederm

Skinlite

Vhodné i pro diabetiky.