-O-

A   B   C-Č  D  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R-Ř  S-Š  U  VW  X  Y  Z-Ž

O

Oliva - olivovník: prášek z pecek oliv. Využívá se jako jemný exfoliant. (peeling), extrakt z listu olivovníku má antibakteriální vlastnosti.

Olivový olej: má vysoký obsah kyseliny olejové. Používá se již po mnoho tisíciletí pro své vynikající účinky na pokožku celého těla, změkčuje a vyživuje. Olivový olej podporuje tvorbu kolagenu, urychluje látkovou výměnu v buňkách a zpevňuje pokožku. Díky němu se tak zlepšuje odolnost pleti vůči stárnutí, zejména pak způsobeném UV zářením.

Okurka (salátová): extrakt z okurky. Používá se zejména do pleťových krémů, mlék, pleťových vod a to zejména pro své adstringentní a chladící účinky. Má vysoký obsahu vitamínu C (antioxidant), který pokožku chrání a dodává potřebné živiny.

Opuncie: extraktu z kaktusu opuncie je velmi bohatý na vlákninu.

Ovesné vločky obsahují mnoho vitamínů, minerálů a chrání pleť před volnými radikály. Jsou vhodnou prevencí proti tvorbě vrásek, mají zklidňující a protizánětlivé účinky na pleť svědivou či aknózní. Navíc se ovesné vločky osvědčily při léčbě jizev. Obsahují vysoký podíl protizánětlivých polyfenolů, které mají schopnost snižovat podráždění pokožky. Zvlhčující lipidy a esenciální mastné kyseliny pleť zregenerují a zvláční. Mohou přispívat k jemnému bělení skvrn na pokožce a k odstranění dalších nedokonalostí.

Orchidej je známá pro svou dlouhověkost, výtažek z orchideje povzbuzuje a chrání pokožku.

Ořechy: mají silné antiseptické vlastnosti - jsou přírodní dezinfekcí. Působí proti zarudnutí kůže (různé záněty, opruzeniny, akné).

OXYLASTIL™-:  složka, která napomáhá vnitro buněčnému dýchání. Zesiluje aktivní účinek pleťové vody.

Nejprodávanější

6 položek celkem

Cena

49138
149138

Značky

Položek k zobrazení: 6