Victoria Beauty Snail Extract Omlazující 3D pleťová maska se šnečím extraktem

Kód: 0770135
Akce
65 hodnocení
99 Kč –20 %
vbšnekmaska (3)
99 Kč –20 % 79 Kč 65 Kč bez DPH
Skladem

Revoluční novinka v omlazení pleti !!! Zlepšuje elasticitu pokožky. Intenzivně pleť hydratuje, vyživuje a vyhlazuje. Aktivní složky: šnečí extrakt, kolagen, alantoin, kyselina glykolová. Šnečí extrakt je  bohatý na kyselinu glykolovou, která má na pokožku výrazný vyhlazující efekt, napomáhá k obnově pleťových buněk, pokožku hydratuje a celkově zlepšuje její strukturu. Díky této kyselině se také zlepšuje elasticita pokožky, dochází k prosvětlení a vybělení nežádoucí pigmentace, napomáhá léčit akné, redukuje nadměrnou tvorbu mazu v mazových žlázkách, léčí pokožku sluncem spálenou a vyhlazuje jizvy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Victoria Beauty Omlazující protivrásková 3D pleťová maska se šnečím extraktem

Šnečí sliz obsahuje alantoin, který stimuluje buňky k jejich regeneraci a má na pokožku zvláčňující, čistící a léčebné účinky.

Šnečí Extrakt je  bohatý na kyselinu glykolovou, která má na pokožku výrazný vyhlazující efekt, napomáhá k obnově pleťových buněk, pokožku hydratuje a celkově zlepšuje její strukturu. Díky této kyselině se také zlepšuje elasticita pokožky, dochází k prosvětlení a vybělení nežádoucí pigmentace, napomáhá léčit akné, redukuje nadměrnou tvorbu mazu v mazových žlázkách, léčí pokožku sluncem spálenou a vyhlazuje jizvy.

Kosmetika se šnečím extraktem také obsahuje kolagen, jehož úbytek má za následek stárnutí pokožky a řadu vitamínů  A, E, a C. V neposlední řadě je ve šnečím slizu obsažen elastin, který je důležitý pro zachování pružné a pevné pokožky.

Šnečí extrakt je získáván  ze živých šneků, šetrnou nebolestivou metodou.

Revoluční program pro omlazení pleti ve dvou krocích

Krok č.1: protivráskové sérum se šnečím extraktem

Aktivní složky obsažené v séru( ampuli)  hluboko pronikají do pokožky, kde prozáří pleťové buňky, sjednotí barevný tonus pleti a připraví pokožku pro lepší průnik a účinnost aktivních složek obsažených v 3d buničité pleťové masce.

Krok číslo 2 :  aplikace 3D pleťové masky se šnečím extraktem

  • Dodá pokožce potřebnou hydrataci, pleť zpevní a zregeneruje
  • Efektivně zlepší elasticitu pokožku a zmírní příznaky stárnutí
  • Maska je vyrobena z trojrozměrného buničitého materiálu, který dokonale přilne k pokožce obličeje a umožní tak pokrýt oblasti, které běžná plochá maska pokrýt nedokáže - okraje obličeje a čelisti.

Aktivní složky: šnečí extrakt, kolagen, alantoin, kyselina glykolová

Návod na použití:

1. Očistěte a osušte si obličej 2. Odtrhněte horní část masky podél středové vyznačené linie a ve středu jí otevřete. Vymáčkněte obsah z obalu a rovnoměrně rozetřete na obličej. 3. Otevřete zbývající část produktu a vyjměte buničitou masku z obalu a přiložte k obličeji dle návodu na obrázku v následujícím pořadí : brada, čelo, nos a ústa. Poté ji ručně vyhlaďte a odstraňte vzniklé vzduchové bubliny. 4. Masku nechte přiloženou po dobu 15 – 20 minut, poté ji pozvolna odstraňte z obličeje. 5. Jemně vmasírujte zbylou esenci z masky do pleti. Používejte 1x týdně nebo dle potřeby.
 
Upozornění: 1. nepoužívejte v případě podrážděné pokožky po slunění nebo při jiném kožním problému ( akné ). 2. Přerušte proceduru v případě jakékoliv anomální reakce : zčervenání pokožky, v případě otoku nebo pocitu pálení během aplikace a poraďte se se svým kožním lékařem. 3. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při nechtěném vniknutí esence propláchněte oči pod tekoucí vodou. 4. Nedoporučuje se pro pokožku citlivou na obvazy a náplasti. 5. Neskladujte na místech exponovaných slunečnímu záření nebo v blízkosti tepelných zdrojů či v ledničce. Chraňte před dětmi. Po otevření ihned použijte, zabráníte tak nežádoucímu vyschnutí.
 
 
Pro dosažení co nejlepších výsledků používejte v kombinaci s produkty z řady Victoria Beauty Snail Extract:
 
 
Další informace o kosmetice se šnečím extraktem ZDE:
 
vbsnail1130
Vyrobeno v Jižní Korei.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové masky
Hmotnost: 0.1 kg
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora 6.8.2023 17:14
Efekt úžasný, doporučuji.
P Avatar autora 29.1.2021 10:58
Spokojenost+dobrá cena v poměru ke kvalitě.
V Avatar autora 21.2.2019 09:15
Maska je skvělá, pleť je po ní jemná a vyhlazená, plánuji vyzkoušet i ty korejské šnečí masky, slyšela jsem, že je to tam velký hit a jsem opravdu zvědavá.
PK Avatar autora Úžasný výrobek 12.10.2015 12:27
Tato maska mi velice pomohla na můj vrásčitý obličej. Opravdu jsem již viděla znatelný rozdíl po prvním použití. Vřele všem doporučuji.
PK Avatar autora Úžasný výrobek 12.10.2015 12:27
Tato maska mi velice pomohla na můj vrásčitý obličej. Opravdu jsem již viděla znatelný rozdíl po prvním použití. Vřele všem doporučuji.