Nejlepší textilní masky z Koreje

Největší hit v péči o pleť? Textilní ( plátýnkové) masky!

Snadné použití a vysoká účinnost. To jsou jen dvě z celé řady výhod, kterými se pyšní textilní pleťové masky, které v posledních letech zažívají doslova boom.

Textilní, sheet neboli plátýnkové masky jsou dnes skutečným hitem, jelikož pozitivní výsledky  jejich působení jsou vidět již po prvním použití. Během 20-30 minut pokožku osvěží a projasní, dodá ji nezbytnou hydrataci a zásobí ji potřebnými živinami a vitamíny. 

 

Textilní masky jsou vyrobené z jednoho kusu speciální látky, většinou biologicky rozložitelného celulózového vlákna, ve tvaru obličeje, včetně otvorů na oči a dalších zářezů pro snadné přiložení. Látka je napuštěna speciálním pečujícím sérem s vysokou koncentrací účinných látek, které se po přiložení na pleť rychle vstřebávají. Tyto masky lze tak použít i jako SOS záchranu, například při cestování či při pobytu v klimatizovaných či vytopených místnostech.

Nespornou výhodou je také jejich snadné použití. Nepotřebujete ani vodu, ani štětec na nanášení. Masku stačí rozbalit, přiložit na předem vyčištěnou pleť a nechat působit potřebnou dobu. Maska vás nijak neomezuje, nekape, nestéká, ani nepadá. Dokonale přilne a přizpůsobí se konturám vaší pleti. Po několika minutách ji stačí pouze sundat. Případné zbytky vmasírujte do pokožky nebo odstraníte vatovým tampónem.
 
Pokud tedy toužíte po hydratované, vyživené, jemné a bezproblémové pokožce, použijte textilní masku alespoň jednou týdně.
 
V našem eshopu www.salondoma.cz můžete vybírat z velkého množství textilních pleťových masek, které dovážíme přímo od výrobců korejských značek Purederm a Ariul nebo evropské značky Victoria beauty.
 
Kompletní nabídku korejských textilních masek naleznete zde:
 
Naše tipy:
 
Textilní pleťové masky Ariul Juice, cena již od 69 Kč.
ariulmasky99