Nemáte dost peněz na originální parfém? Vyzkoušejte alternativní vůně!

Jestliže chcete zvýraznit vaši krásu a zapůsobit na vaše okolí příjemně, určitě nemůžete zapomínat na vůni. Vůně dokáže zvýraznit vaši osobnost. Asi i vy víte, že nejkrásněji voní kvalitní parfémy světových značek a současně vás trápí fakt, že jejich cena je nehorázně vysoká. Už se trápit nemusíte: máme pro vás úžasnou zprávu – představujeme vám alternativní parfémy! Rozdíl od originálu nepoznáte!

Španělska značka De Ruy Perfumes ( vyrábí například parfémy pro Nike a Adidas ) se při výrobě svých parfému inspirovali nejznámějšími vůněmi světových značek. Za pouhých 349 Kč si můžete vybrat 100% shodnou alternativní vůni Eau de parfum s Vaším oblíbených originálem! Rozdíl zaručeně nepoznáte!

Vybírat můžete z třiceti vůní dámských parfémů a z třiceti vůní pánských parfémů značky De Ruy Perfumes.

http://www.salondoma.cz/parfemy-pro-zeny-de-ruy-perfumes/

http://www.salondoma.cz/parfemy-pro-muze-de-ruy-perfumes/

V AKCI 2+1 ZDARMA,  při koupi dvou parfému dostanete třetí vůni ZDARMA! Cena za tři parfémy pouhých 698 Kč!

http://www.salondoma.cz/parfemy/eau-de-parfum-woman--akce-2-1-zdarma--3-x-120-ml/

http://www.salondoma.cz/vyhodne-nabidky/eau-de-parfum-man--akce-2-1-zdarma--125-ml/

 

3147

Esence jsou 100% shodné

Rozhodně se nejedná se o žádný podvod. V nabídce obchodu jsou totiž vůně od De Ruy Perfumes. Jedná se o španělskou firmu, která se již mnoho let zabývá výrobou parfémů světových značek jako jsou CAMPOMAR, NIKE, CARLOS MOYÁ či GISÈLE DENIS. V sortimentu De Ruy Perfumes se nachází právě i alternativní parfémy, které mají 100% shodné esence s parfémy světově známých značek. Voní tedy stejně úchvatně, ale rozdíl je v jejich super nízké ceně. Na salondoma.cz i na vás čeká bohatý výběr těchto nádherných parfémů pro ženy i muže. I vaší favoritkou se může stát parfémovaná voda Eau de Parfum Bologna inspirovaná vůní Chloe či Eau de Parfum Santorini - vůně inspirovaná populární vůní Loewe, Aire...

 

S alternativními parfémy si budete ty nejkrásnější vůně opravdu užívat a nebudete muset utrácet tisíce. Cena za 125 ml balení začíná už na 299 Kč. Kompletní nabídka čeká na www.salondoma.cz.