Omlazující kolagen

Kolagen je skleroprotein, ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání. Regeneruje a vyživuje pokožku, čímž minimalizuje vznik vrásek. Napomáhá nepřetržité obnově kožních buněk, hydrataci a pružnosti kůže. Kolagen je účinný také při odstraňování celulitidy, akné, jizev, strií, vředů, ekzémů, znamének a stařeckých skvrn. 

Tvoří se ve škáře, druhé vrstvě kůže, z několika různých aminokyselin. O tvorbu kolagenu se starají buňky, kterým se říká fibroblasty. Již od 25 let tyto buňky začínají v pleti ubývat a jejich schopnost vytvářet kolagen se zároveň snižuje. Výsledkem je ztráta elasticity pokožky a "propadání" horních vrstev kůže v podobě jemnějších i hlubších rýh. Proto je vhodné kolagen neustále doplňovat.

Kosmetika s kolagenem tvoří základ v péči o zralou pleť s vráskami. Produkty s obsahem kolagenu Vám účinně zpevní povadlou a unavenou pleť, zlepší její pružnost a vyplní vrásky. 

Laboratoře Mincer pharma vyvinuli novou kosmetickou řadu Mincer Pharma Collagen, která představuje čtyři omlazující krémy rozdělené dle stáří pokožky. Krémy výborně hydratují, omlazují a osvěžují pokožku. Obsahují snížený obsah parfemace. Obal krému je opatřen patentovanou dávkovací membránu, která chrání krém před jeho kontaminací bakteriemi. 

http://www.salondoma.cz/mincer-pharma-collagen/

mincerkolagen2