Botanico Wintertime(máta a eukalyptus) s eukalyptovým olejem- solný chladící pytlík 800 g

Kód: 96498
1 hodnocení
Značka: Botanico
119 Kč 98 Kč bez DPH
Skladem

Solný pytlík je naplněný přírodní krystalickou solí, která je doplněná o eukalyptový olej jehož léčebné účinky jsou lidstvu známy již po tisíciletí. Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení. Má silné protizánětlivé, antibiotické účinky na pokožku. Je proto velmi vhodné pro citlivou, ekzematickou, atopickou. 

Výtažek z eukalyptu odstraňuje nečistoty z kožních pórů, které mohou způsobovat akné, nejednotný barevný tón a mdlý vzhled pleti. Zbavuje kůži zánětu a urychluje hojení jizev, které na pleti zůstaly z chronických kožních nemocí. Má silně protiplísňové a dezodorační účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mudr. Alice Ratajová Botanico Wintertime(máta a eukalyptus) s eukalyptovým olejem- solný chladící pytlík

Vychlazený pytlík se přikládá na nemocná a bolavá místa na těle. Solný pytlík je naplněný přírodní krystalickou solí, která je doplněná o eukalyptový olej jehož léčebné účinky jsou lidstvu známy již po tisíciletí. Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení. Má silné protizánětlivé, antibiotické účinky na pokožku. Je proto velmi vhodné pro citlivou, ekzematickou, atopickou.

Doporučené používání:

  • unavené a oteklé nohy
  • otoky svalů a kloubů
  • bolesti hlavy
  • relaxace

Jak pytlík použít:

Obsah soli vyjměte z plátěného pytlíku, vložte do klasické mrazničky a vychlaďte nejlépe několik hodin. Sůl nasypte zpět do plátěného pytlíku a poté přiložte na postižené místo. Náplň je vhodné opakovaně použít.

Ze soli obsažené v pytlíku lze připravit i teplou lázeň, která Vám přinese maximální pocit uvolnění, posilní Váš organismus, kterému dodá minerály, pomůže udržovat přirozenou vlhkost a pH pokožky a je vhodná pro všechny druhy pokožky.

Použití soli do koupele: Do koupele přidáme 2-3 polévkové lžíce soli. Zvýšením koncentrace solanky až na poměr 1:100 (800 g soli na 80 litrů vody), lze dosáhnout osmózového efektu, kdy se začnou z těla vylučovat škodlivé látky. Stejný jev nastává při pobytu u moře, kdy koncentrace soli v moři je větší než v těle, čímž dochází k vylučování vody se škodlivými látkami z vašeho těla.

Výtažek z eukalyptu odstraňuje nečistoty z kožních pórů, které mohou způsobovat akné, nejednotný barevný tón a mdlý vzhled pleti. Zbavuje kůži zánětu a urychluje hojení jizev, které na pleti zůstaly z chronických kožních nemocí. Má silně protiplísňové a dezodorační účinky.

800 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Soli do koupele
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: