Lelo Luna Venušiny kuličky růžová/modrá 8,9x3,5x1,6 cm

Kód: 0305
1 hodnocení
Značka: LELO
1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH
Skladem

Pro zpevnění pánevního dna a několikanásobný orgasmus. Kromě příjemného a vzrušujícího dráždění posilují poševní svaly a zpevňují pánevní dno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Venušiny kuličky Luna kombinují potěšení a cvičení současně.
 
Kromě příjemného a vzrušujícího dráždění posilují poševní svaly a zpevňují pánevní dno.
 
Luna byla vyvinuta jako modulární nástupce tradičních "gejša-kuliček", avšak je mnohem odolnější. Nejen že její vibrace působí velmi příjemně, ale při pravidelném nošení efektem tzv. “Kegelových cviků” prokazatelně působí proti inkontinenci.
 
Jako "menší" bonus jsou některé ženy, které pravidelně cvičí "Kegelovy cviky", odměněny schopností několikanásobného orgasmu.
 
Balení venušiných kuliček Luna obsahuje vyměnitelné páry 28-gramových a 37-gramových kuliček.
Venušiny kuličky Luna jsou dodávány v elegantním dárkovém balení a se saténovým pouzdrem pro stylové uschování.

 

Vlastnosti
  • systém typu "kulička v kuličce"
  • hygienická šňůrka
  • vyměnitelné kuličky různých hmotností
  • možnost variabilní kombinace hmotností kuliček
  • vodotěsné

Dnes ženy mnohem více než kdykoliv předtím vyžadují plnohodnotný sexuální život. Je známo, že po porodu a s přibývajícím věkem slábne poševní svalstvo a svaly celé pánevní oblasti, což může vést k snížení příjemných pocitů nebo dokonce ke ztrátě orgasmu. Může se to projevit i samovolným únikem moči, tzv. inkontinencí. Naštěstí existují způsoby, jak poševní svalstvo a svaly pánevního dna opět zpevnit, což se projeví i na kvalitě sexuálního života.

 

Poševní svaly můžete jednoduše procvičovat pomocí kegelových cviků například při močení a to tak, že cíleně zeslabujete a zesilujete proud moči. Dalším jednoduchým způsob je tento: strčíte si do pochvy prst (popř. nějaký jiný předmět) a snažíte se pomocí poševních svalů prst zmáčknout. Pokud cítíte tlak kolem prstu, pak cvičíte správně.

 

Existuje i jiný způsob, jak procvičovat poševní svaly. Erotická pomůcka nazvaná venušiny kuličky je pro tyto účely ideální. Venušiny kuličky se vkládají do vagíny. Kuličky v sobě obsahují ještě menší kuličky, které při pohybu vytvářejí vibrace. Tyto vibrace se přenášejí přes vnější kuličku na stěny pochvy. Aby Venušiny kuličky fungovaly musí se žena po jejich zavedení do pochvy pohybovat například chodit, tančit nebo třeba cvičit. Samotné venušiny kuličky nevzrušují každou ženu a orgasmu s nimi pravděpodobně nedosáhnete. Jejich zdravotní efekt je ale jasný a dokázaný a při jejich pravidelném používání určitě zaznamenáte intenzivnější prožitek i při sexuálním styku. Venušiny kuličky lze použít i během samotného pohlavního styku. Venušiny kuličky pak stimulují penis. 
Venušiny kuličky mohou být vyrobeny z různých materiálů a mohou mít různý tvar, barvu i velikost. Na Funconcept.cz nabízíme několik typů Venušiných kuliček.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Venušiny kuličky a vibrační vajíčka
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: