Omlazující kosmetika s kolagenem

Kolagen je skleroprotein, ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání. Regeneruje a vyživuje pokožku, čímž minimalizuje vznik vrásek. Napomáhá nepřetržité obnově kožních buněk, hydrataci a pružnosti kůže. Kolagen je účinný také při odstraňování celulitidy, akné, jizev, strií, vředů, ekzémů, znamének a stařeckých skvrn. 

Tvoří se ve škáře, druhé vrstvě kůže, z několika různých aminokyselin. O tvorbu kolagenu se starají buňky, kterým se říká fibroblasty. Již od 25 let tyto buňky začínají v pleti ubývat a jejich schopnost vytvářet kolagen se zároveň snižuje. Výsledkem je ztráta elasticity pokožky a "propadání" horních vrstev kůže v podobě jemnějších i hlubších rýh. Proto je vhodné kolagen neustále doplňovat.

Kosmetika s kolagenem tvoří základ v péči o zralou pleť s vráskami. Produkty s obsahem kolagenu Vám účinně zpevní povadlou a unavenou pleť, zlepší její pružnost a vyplní vrásky. 

Laboratoře Victoria Beauty vyvinuli novou kosmetickou řadu s kolagenem COLLAGEN Detox , která tuto potřebnou složku pro zpomalení procesů stárnutí pleti doplňuje. Krémy jsou rozděleny do čtyř věkových období 30+ (30-45 let), 40+ (40-55 let), 50+ (50-65 let) a 60+ (60-75 let). Všechny obsahují unikátní antibakteriální membránu zabraňující vniknutí nečistot do krému.

Za pouhých 169 Kč můžete zakoupit zde:

 

 vbcollagen6