Připravte vaši pokožku na zimu !!!

Zima přináší pleti nástrahy, které bychom určitě neměli podceňovat a právě podzim je tím nejlepším obdobím, jak se na tyto problémy předem připravit. Pokud o pokožku budete správně pečovat, suchý zimní vzduch v kombinaci s přechody z přetopených místností do mrazu a ostrým větrem na ní nezanechají žádné neblahé důsledky.

 
1.     Vyměňte lehkou letní emulzi za krém hutnější konzistence, jelikož právě takové krémy mají daleko lepší hydratační vlastnosti a navíc dokážou na pleti vytvořit kvalitnější bariéru, jež bude předcházet ztrátě vody z vnějších vrstev pokožky. Vyváženost hydratace v pleti jí pomůže zachovat si pružnost a lépe se chránit před účinky vnějších agresorů, mezi něž můžeme zařadit suchý vzduch, střídání teplot a vítr. Takovou ochranu a péči Vám poskytne speciální kosmetická řada krémových koncentrátů Mincer Herbal Pharmacy.
 
2.     Nezapomínejte na rty. S pravidelnou hydratací rtů se vám určitě vyplatí začít již dlouho před nástupem pravé zimy. Vyhnete se tak vysušené, drsné a popraskané pokožce. Vyzkoušejte balzámy na rty s obsahem rostlinných olejů, výtažky z Aloe Vera, vitamíny E a F, mateří kašičkou a filtry proti škodlivému UVA/UVB záření. Takovými lesky, které nejen ochrání rty a zásobí je potřebnou hydratací, ale dodají jim neobyčejný lesk a objem jsou lesky na rty L´appetit a Magic smile značky Mincer Pharma.
 
3.     Nezapomeňte na ruce. Poklesem vlhkosti trpí totiž také pokožka na rukou. Suché, poničené a rozpraskané ruce nejsou v zimě žádnou výjimkou. Přitom jsou to právě ruce, které si zaslouží speciální péči, protože pokožka na nich je slabší než na ostatních částech těla a ke všemu je často vystavována agresivnímu působení domácích čisticích prostředků. Naším tipem jsou pěstící krémy na ruce  z řady Victoria Beauty.