Přípravky z Mrtvého moře pro krásu i zdraví

Jedinečný vliv Mrtvého moře na zdraví a krásu souvisí s jeho unikátním chemickým složením. Je bohaté na minerály a obsahuje jedinečnou kombinaci různých solí. Díky těmto vlastnostem mohou přírodní přípravky z Mrtvého moře velmi účinně léčit řadu kožních problémů nebo předcházet jejich vzniku. Kombinace minerálů pomáhá zbavit se podráždění a svědění způsobeného kožními onemocněními jako jsou ekzémy, lupenka a akné. Rovněž podporuje krevní oběh a omlazování buněk. Tisíce lidí z celého světa trpící kožními onemocněními, zejména lupenkou, navštěvují lázně na pobřeží, aby zlepšili stav svého onemocnění pomocí koupelí v léčivých vodách.

Účinky některých minerálů z Mrtvého moře:

Hořčík/Magnezium - minerál důležitý pro správnou funkci všech soustav lidského těla. Je nezbytný pro dokonalou činnost nervů, svalů a mnohých enzymů. Hořčík reguluje srdeční rytmus a svalové stahy, uvolňuje svalové napětí a navozuje relaxaci. Výrazně zpomaluje procesy stárnutí, regeneruje a snižuje přecitlivělost kůže.

Draslík - zlepšuje buněčný metabolismus, pomáhá udržovat optimální úroveň vlhkosti pokožky a omezuje praskání jemných cévek.

Vápník - má posilňující účinky na buňky pokožky a celého těla, aktivuje enzymy.

Brom - má dezinfekční účinky, pomáhá hojit kožní nemoci, především lupenku, zklidňuje citlivá nervová zakončení v pokožce.

Zinek - urychluje hojení ran, působí proti akné a podporuje obnovu kožních buněk.

Chlor- má dezinfekční účinky a zlepšuje vyváženost minerálů v buňkách.

Sodík a draslík - napomáhají látkové výměně mezi buňkami a umožňují z nich snáze vylučovat toxické látky.

Každodenní používání kosmetiky s extraktem soli z Mrtvého moře zajistí pokožce dokonalou péči, zamezí jejímu vysušování a vyplavování minerálů z pokožky způsobené častým mytím.

Kosmetiku z Mrtvého moře můžete v široké nabídce zakoupit zde:

hex1(1)