Pleťové masky s extraktem šnečího slizu jsou novým kosmetickým hitem

Tento ,,trhák“ objevil chilský lékař Fernardo Bascunan, který ze šnečích extraktů vyrobil pleťovou vodu a regenerační krém. O výrobky byl obrovský zájem a jejich prodej se začal rozšiřovat.

Fernarda k objevu inspirovali lidé, kteří se zabývali chovem hlemýžďů na jedné farmě v Jižní Americe. Ti totiž říkali, že se jim neobvykle rychle hojí zranění, a všiml si také, že manuální pracovníci na šnečích farmách mají mnohem jemnější ruce než jiní pracovníci v té samé oblasti. Poté zjistil, že ve šnečím slizu jsou obsaženy přírodní regenerátory buněk, které mají  na lidskou kůži prokazatelně prospěšné hojivé účinky.

Šnečí sliz obsahuje alantoin, který stimuluje buňky k jejich regeneraci a má na pokožku zvláčňující, čistící a léčebné účinky
Dále je bohatý na kyselinu glykolovou, která má na pokožku výrazný vyhlazující efekt, napomáhá k obnově pleťových buněk, pokožku hydratuje a celkově zlepšuje její strukturu. Díky této kyselině se také zlepšuje elasticita pokožky, dochází k prosvětlení a vybělení nežádoucí pigmentace, napomáhá léčit akné, redukuje nadměrnou tvorbu mazu v mazových žlázkách, léčí pokožku sluncem spálenou a vyhlazuje jizvy. Také obsahuje kolagen, jehož úbytek má za následek stárnutí pokožky a řadu vitamínů  A, E, a C. V neposlední řadě je ve šnečím slizu obsažen elastin, který je důležitý pro zachování pružné a pevné pokožky.

Extrakt se odebírá z hlemýžďů druhu Helix Aspersa (stejný druh se používá ve Francii ke konzumaci), kteří žijí ve volné přírodě. Před odebráním extraktu je hlemýžď očištěn a prochází speciální procedurou a po odebrání extraktu je hlemýžď vrácen do chovu.

Počátkem letošního roku uvedla na trh světově známá firma Adwin Korea, zabývající se výrobou profesionálních pleťových masek, absolutně převratnou novinku v péči o pokožku – speciální trojrozměrné buničité 3D masky s obsahem šnečího extraktu. Tato firma zastupuje výrobu pleťové kosmetiky značek Victoria Beauty a Purederm, které se úspěšně prodávají po celém světě.

Pleťová maska Regenerační ampule s kolagenem+3D maska se šnečím extraktem

Regenerační program pro obnovení pokožky ve dvou krocích kombinuje přednosti ampulí a pleťové masky pro maximální pěstící výsledek za pouhých 99 Kč!              

Victoria Beauty Snail Extract Omlazující 3D pleťová maska se šnečím extraktem 

Revoluční program pro omlazení pleti ve dvou krocích

Krok č.1: proti vrásková ampule se šnečím extraktem

Aktivní složky obsažené v séru( ampuli)  hluboko pronikají do pokožky, kde prozáří pleťové buňky, sjednotí barevný tonus pleti a připraví pokožku pro lepší průnik a účinnost aktivních složek obsažených v 3d buničité pleťové masce.

Krok číslo 2 : aplikace 3D pleťové masky se šnečím extraktem

  • Dodá pokožce potřebnou hydrataci, pleť zpevní a zregeneruje
  • Efektivně zlepší elasticitu pokožku a zmírní příznaky stárnutí
  • Maska je vyrobena z trojrozměrného buničitého materiálu, který dokonale přilne k pokožce obličeje a umožní tak pokrýt oblasti, které běžná plochá maska pokrýt nedokáže - okraje obličeje a čelisti.

Aktivní složky: šnečí extraktkolagen, alantoin, kyselina glykolová

Využít můžete také akce 2+1 ZDARMA! Cena při zakoupení této akce činí pouhých 198 Kč za 3 kusy!

Purederm Pleťová 3D maska se šnečím extraktem+ regenerační ampule s kolagenem, AKCE 2+1 ZDARMA, 3 ks

Victoria Beauty Snail Extract Omlazující 3D pleťová maska se šnečím extraktem AKCE 2+1 ZDARMA

snek1