Purederm Pleťová 3D maska se šnečím extraktem+Regenerační ampule s kolagenem, 1 ks

Kód: ADS360
Tip
83 hodnocení
Značka: Purederm
99 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem

Revoluční omlazení pokožky do 20 minut !!! Regeneruje, vyhlazuje a vyživuje pokožku. Díky obsaženému šnečímu extraktu má velmi hojivé účinky pro problematickou nebo nemocnou pokožku. Aktivní složky: šnečí extrakt, kyselina glykolová, alantoin, adenosin, kolagen, vitamíny A, C a E.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluční kosmetická novinka v buničitých maskách pro dokonalou regeneraci pokožky !!!

Dvoufázová procedura pro dokonalou regeneraci pokožky:
1.Regenerační ampule pro omlazení pokožky obsahující adenosin a kolagen
Více o KOLAGENU ZDE:
2. 3D maska se šnečím extraktem
Inovační péče k regeneraci pokožky kombinuje přednosti ampulí a pleťové masky pro dosažení maximálního účinku.
1. krok : aktivní složky obsažené v ampuli pronikají hluboko do pokožky, kde obnoví a omladí pleťové buňky a připraví pokožku pro lepší průnik a účinnost aktivních složek obsažených v 3D pleťové masce.
2. krok : aplikace 3D masky, která je vyrobená z trojrozměrného buničitého materiálu, ideálně přilne k obličeji a umožní tak pokrýt oblasti, které běžná plochá maska pokrýt nedokáže – okraje obličeje a čelisti. Obsahuje výtažek ze šneků, který má vynikající regenerační vlastnosti pro pokožku. 
Aktivní složky: alantoin, kyselina glykolová, vitamíny A,E a C, elastin, šnečí extrakt 
Šnečí sliz obsahuje alantoin, který stimuluje buňky k jejich regeneraci a má na pokožku zvláčňující, čistící a léčebné účinky. Dále je bohatý na kyselinu glykolovou, která má na pokožku výrazný vyhlazující efekt, napomáhá k obnově pleťových buněk, pokožku hydratuje a celkově zlepšuje její strukturu. Díky této kyselině se také zlepšuje elasticita pokožky, dochází k prosvětlení a vybělení nežádoucí pigmentace, napomáhá léčit akné, redukuje nadměrnou tvorbu mazu v mazových žlázkách, léčí pokožku sluncem spálenou a vyhlazuje jizvy. Také obsahuje kolagen, jehož úbytek má za následek stárnutí pokožky a řadu vitamínů A, E, a C. V neposlední řadě je ve šnečím slizu obsažen elastin, který je důležitý pro zachování pružné a pevné pokožky.

 

Další informace o kosmetice ze šnečího extraktu zde:

Návod na použití:

1. Očistěte a osušte si obličej 2. Odtrhněte horní část masky podél středové vyznačené linie a ve středu jí otevřete. Vymáčkněte obsah z obalu a rovnoměrně rozetřete na obličej. 3. Otevřete zbývající část produktu a vyjměte buničitou masku z obalu a přiložte k obličeji dle návodu na obrázku v následujícím pořadí : brada, čelo, nos a ústa. Poté ji ručně vyhlaďte a odstraňte vzniklé vzduchové bubliny. 4. Masku nechte přiloženou po dobu 15 – 20 minut, poté ji pozvolna odstraňte z obličeje. 5. Jemně vmasírujte zbylou esenci z masky do pleti. Používejte 1x týdně nebo dle potřeby.
Upozornění: 1. nepoužívejte v případě podrážděné pokožky po slunění nebo při jiném kožním problému ( akné ). 2. Přerušte proceduru v případě jakékoliv anomální reakce : zčervenání pokožky, v případě otoku nebo pocitu pálení během aplikace a poraďte se se svým kožním lékařem. 3. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při nechtěném vniknutí esence propláchněte oči pod tekoucí vodou. 4. Nedoporučuje se pro pokožku citlivou na obvazy a náplasti. 5. Neskladujte na místech exponovaných slunečnímu záření nebo v blízkosti tepelných zdrojů či v ledničce. Chraňte před dětmi. Po otevření ihned použijte, zabráníte tak nežádoucímu vyschnutí.
Minimální trvanlivost 3 roky od data uvedeného na obalu : MFG ( manufactured - vyrobeno) rok/měsíc/den.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové masky
Hmotnost: 0.1 kg
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Vyhovuje 18.5.2017 08:17
Tato maska mi vyhovovala, snad se přiložila k obličeji a příjemně chladila. S výsledkem jsem byla také moc spokojená, pokožka určitě ožila a tak nějak se celá prosvětlila.
J Avatar autora BEST ONE ! 24.4.2015 10:48
mĚLA JSEM POCHYBNOSTI, ALE PO POUŽITÍ TOHOTO ZÁZRAKU SE VŠECHNY ROZPLYNULY !
D Avatar autora 16.10.2012 15:28
velká spokojenost s touto maskou, já můžu jedině doporučit.
S Avatar autora 8.8.2012 15:02
Perfektní maska, pleť se znatelně zjemnila a vyhladila.