Probuďte své smysly s jarními vůněmi!

Jaro je ve vzduchu! S jarem přichází chuť na lehkost, svěžest a příval nové energie! Probuďte své smysly a vyberte si vůni, která vám toto krásné roční období plné nových začátků dokonale prosluní.

Jak voní jaro?

Vůně jara jsou jasné. Jako vycházející sluníčko. Jako čerstvý větřík. Jako rozorané pole. Jako první konvalinky na kraji lesa. Jako svěží vzduch a nekonečná volnost. Jako klid a pohoda. Jako něco nového, co právě začíná. Asi takové jsou vůně jara. Tak se nalaďte na jarní vlnu a přivoňte si. A nechte taky ostatní přivonět k vám a k vašemu novému parfému.

Jaké vůně vybrat pro jarní období?

Vhodné jsou šťavnaté ovocné vůně, dále pak vůně vodní či svěží citrusové a zelené. Krásné kombinace jsou vůně květinově vodní nebo květinově ovocné.

Nejčastěji se v dámských parfémech objevují vůně květů růží, pivoněk, jasmínu, fialek nebo magnolií.

Škála je opravdu obrovská, a tak je potřeba všechny parfémy nejprve pořádně očichat, abyste našla ten pravý pro vás. Při výběru si dejte opravdu záležet, může se stát, že vás na první přivonění parfém okouzlí, ale po pár hodinách vám bude protivný. Proto parfém zkoušejte vždy na vlastní pokožce, kde se vůně pořádně rozvine. Na papírku může vonět zase úplně jinak.

Naše tipy:

1. Milujte vůni šeříku? Pak je právě pro vás určena vůně Aristea Numeros 122 F, která své šeříkové tóny ve spojení s jemnou vůní broskví nezapře. Parfémová voda je inspirovaná vůní parfému Éclat D’Arpege značky Lanvin. Tato typicky jarní vůně v sobě kombinuje veselé tóny květin s jiskřivými aromaty zeleně. Provoňte své tělo vůní, která je čistá, ženská a smyslná a voní jako probouzející se jaro!

2. Oslňující vůní, která v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin je parfémová voda Aristea Numeros 180 F, ovocná chypre vůně, která je inspirovaná vůní parfému Mon Paris, YSL. Vůně parfému symbolizuje ženskou něhu, půvab a krásu. Delikátní aroma šťavnatého ovoce vás obklopí svojí poutavou aurou ihned v úvodu vůně. Naleznete zde sladké jahody, hravé maliny, svůdnou hrušku a pomerančové akordy. Srdce vůně je plné vzrušujících květinových esencí. Opojný jasmín se zde snoubí s pivoňkami. Závěr vůně je tvořený mechem, cedrovým dřevem, gurmánskou vanilkou a smyslným bílým pižmem.

3. Parfémovaná voda Aristea Numeros 134 F v sobě skrývá koktejl šťavnatého ovoce, romantických květin a špetku hřejivých tónů. Čerstvá aromatická příchuť parfému má silně nabíjející a energetické účinky. Inspirováno parfémem Victoria's Secret Bombshell. Úvod vonné kompozice patří šťavnatému ananasu, mandarince, marakuji a sladkým jahodám. Poté se dostávají do popředí červené bobule a květinové tóny pivoňky, konvalinek, jasmínu a orchidejí. O působivý závěr se postará hřejivé dřevo, pižmo a mech.

4. Květinovo-ovocná vůně Aristea Numeros 176 F, která překvapí svojí elegancí a vytříbeností, inspirováno vůní parfému Quatre, Boucheron. Ihned po nanesení vás oslní vůně pomeranče a červeného rybízu. Poté ucítíte květinový záhon plný aromatického jasmínu a jemné růže. Na závěr se dostane do popředí vůně dřeva a pižma, jejichž klasické tóny skvěle vyvažují ostatní moderní složky této parfémované vody.

5. Květinová vodní vůně Aristea Numeros 108 F, která je vůní čerstvě rozvinutých květů. Kombinuje průzračnost šťavnaté mandarinky, kterou doplňují nitky něhy lotosových květů. Srdcem vůně prostupuje sladká vůně heliotropu a opojného kosatce. Smyslnou, přitom decentní tečku za touto vůní udává santalové dřevo a pižmo. Inspirováno parfémem Omnia Crystalline, Bvlgari.

hq_aristea_web