Revoluce v kosmetice: objevte i vy sílu šnečí kosmetiky!

Trend současné moderní doby je zřejmý: každý z nás chce vypadat dokonale, svěže a mladě. Na to reagují výrobci kosmetických přípravků a snaží se tuto specifickou poptávku uspokojit. Je nutnsnek_1_1o přiznat, že se jim to skutečně podařilo – a to právě tvorům, které známe všichni. K vytvoření super účinné kosmetiky přivedli vědce „obyčejní“ šneci! Jak můžete šnečí kosmetiku využít ve svůj prospěch i vy?

 Za vznikem stojí pozorování

Šnečí kosmetiku vynalezl Fernardo Bascunan. Tento chilský lékař si při návštěvě šnečí farmy všiml jedné opravdu zvláštní věci. Vypozoroval, že místní zaměstnanci mají krásně hebkou pokožku a při rozhovorech s nimi se dozvěděl, že se jim snadno hojí poranění rukou. Bascunan začal tušit, že to nemůže být jen tak a jeho tušení se potvrdilo. Při bližším zkoumání odhalil, že šnečí extrakt v sobě obsahuje hned několik látek prospěšných pro lidskou pokožku. Jsou to látky alantoin, vitamíny A, C a E, kyselina glykolová, kolagen a další. Netrvalo dlouho a Fernardo Bascunan vytvořil první krém a pleťovou vodu se šnečím extraktem. Úspěch přišel záhy a nyní už je po celém světě k dostání super účinná šnečí kosmetika regeneračními a léčivými účinky.

Jakou a kde můžete koupit?

V našem internetové obchodě salondoma.cz nabízíme šnečí kosmetiku Victoria beauty z řady Snail extract a produkty korejské značky Purederm.

 

Proč byste měli šnečí kosmetiku používat?

Unikátní složení přípravků nabízí účinnou pomoc při efektivní péči o pleť. Pokožka je po použití přípravků dokonale hydratovaná, dostává všechny důležité látky a je podporována její regenerace. Šnečí kosmetiku je možné používat preventivně i jako pomoc při řešení potíží s pletí!

Kompletní nabídku kosmetiky se šnečím extraktem zakoupíte zde:

snek1