Zázračné ponožky! Koukejte a žasněte!

Už žádná škrabka na paty! Koukejte a žasněte!

 
Tenhle článek píšu ve chvíli, kdy jsem ještě plná dojmů a úžasů. Sama do teď nevěřím tomu, co ten zázračný pytlíček dokázal udělat s mými hrubými chodidly. Jde o peelingovou (ráda říkám exfoliační) masku na nohy. Jsou to takové igelitové ponožky, které na hodinku nasadíte na nohy a za pár dní se můžete těšit z hladkých chodidel bez ztvrdlé kůže a hrubých pat.

Samoslupovací maska na nohy Skinlite je speciální péčí o chodidla ve formě ponožek (igeliťáků s tekutinou). Během dvou týdnu postupně odstraní veškerou ztvrdlou kůži na chodidlech, pokožku viditelně zjemní a zvláční.


Ve složení je dost alkoholu, vody, extraktů z květin a ovoce a je to taková zvláštní směs. Nedoporučuje se masku používat při ekzémech, nebo při popálení pokožky od sluníčka.

Aktivní složky : výtažky z papáji, citrónu, jablka, pomeranče a heřmánku a řadu dalších přírodních ingrediencí.
 
Těm obrázkům PŘED a PO na obalu jsem fakt vůbec nevěřila.
 
 
Hned jak jsem do ponožek hupsla, ještě pořád jsem byla na pochybách s tím, že tohle mi přeci s kůží nemůže nic udělat. Vůní mi obsah (ponožky jsou po stěnách plné tekutiny) připomínal známou Francovku. Obula jsem se a jala se relaxovat. Asi po 90 minutách návleky sundávám a nožky oplachuji. Po celou dobu to bylo velmi příjemné. Nic mě nepálilo, nesvědilo, nedráždilo, ale hned jak jsem si všimla, že mi ponožky téměř odlakovaly nehty, začala jsem mít úsměv na tváři s tím, že to asi působit bude.
 
Proceduru jsem prováděla v pátek. V neděli večer takhle někde postávám a koukám, že mám asi něco přilepeného na noze. Juknu na chodidlo a ony mi z ní trčí takové pláty kůže :). Loupaly se mi ještě asi 5 dní a teď mám teda doslova luxusní nohy. Krásně hladké, jemné, žádné chlapské paty a pořád žasnu nad tím, že taková nenápadná a nenásilná věc dokázala provést něco takového.
 
Nohy se mi pak loupaly ještě víc, ale vůbec to nebyl pěkný pohled. Navíc myslím, že představivosti máme všechny dost :).
 
Mám velikost nohou 38 a pořád mi ještě dost místa v ponožkách zbývalo. Prý jsou až do jednačtyřicítky, takže bez obav.
 
Ponožtičky seženete v e-shopu salondoma.cz, kde najdete podobných vychytávek hromady.